GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-04-2021 23:17   Güncelleme : 27-04-2021 23:17

E-ticaret sektöründe başarı planları

E-ticaret sektöründe başarı planları

E-ticaret sektöründe başarı planları

        E-ticaret kelime ile akla gelen ilk şey kredi kartı ödemesi ve ön yargılar oluyor. Kredi kartı sistemlerine karşı ön yargılı olan bir müşterimiz doğal olarak eticaret sektörünede dolaylı yoldan ön yargılı olmuş oluyor. Türkiye'de birçok küçük esnaf ve orta ölçekli işletmeler ödeme işlemlerini manuel yaptığı için e satış sitelerine de mesafeli yaklaşıyorlar.

       4-5 Sene öncesine kadar gittigidiyor,n11 tarzında siteler yeni yeni hayatımıza girmiş ve biz bu sitelere yeni yeni alışır olduk.Büyük işletmelerin zaten kullandığı bir sistemi maalesef bu teknoloji ile geç tanışan işletmeler büyümesini kısıtlamış oluyor.

Eticarette başarıyı yakalamak 

        Eticarette en iyi olmak ve internetten çok satış yapmak bir kaç kritere bağlıdır.Bunlardan bazıları Ürün,Devamlılık,Ulaşım,Zamandır. Elinizde üretebildiğiniz bir ürün var ise bunu zamanında teslimatını yapabiliyorsanız. Eticaretin kapıları size sonuna kadar açık demektir yapmanız gereken sadece bir eticaret sitesi kurduktan sonra reklam çalışmalarına başlamak olacaktır. Zaman kavramı şu yönden önemlidir. Kış aylarında nasıl aktar,doğal bitki ve doğal besinlerin satışı artacağı gibi yaz aylarında tekstil,motorsiklet vb. Ürünlerin doğal olarak satışı artacaktır.

İyi bir pazarlama iyi bir eticaret sisteminden geçer

     Pazarlamayı yapabilmeniz için iyi bir sisteminiz olması gerekmektedir. Firmamız eticaret sektöründe üreticilerle çalışmış müşterinin birebir ihtiyacına yönelik sistem üretmektedir. Bu anlayış bizi #enkolayeticaret sistemi yapmaktadır.

Kolay Sipariş ve Ödeme

    Eticaret sitesinde en önemli kısım müşterinin ödeme sayfasında gereksiz oyalanmasıdır bu olay müşterinizin kaçmasına sebeb olacaktır. Onnoajans eticaret yazılımı 2 adımda müşterinin ürünü almasına olanak tanır

Cdn Hizmeti

     Sitenizin hızlı açılması bizim için çok önemli olduğu gibi google ve müşteriniz içinde önemlidir.Araştırmalara göre siteniz 4 saniye içinde açılmaz ise müşteriniz başka bir siteye gidecektir. Onno Ajans Eticaret sistemi yalnızca 0.6 salisede açılıyor. Altyapı , Yazılım, Müşteri Hizmetleri sizin işinizi büyütmek için çalışıyoruz.

Maliyetler

   Sıfırdan eticaret sitesi kurulumu için maksimum tutarda harcasanız işinize yatırım yaptığınız için geri dönüşü olan ve kendi kendini tolere eden bir sistemdir.

Detaylı bilgi için www.onnoajans.com 'dan bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0850 307 74 58     -  0555 095 74 50