GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-04-2021 20:23   Güncelleme : 29-04-2021 20:23

Bioderma Sebium Foaming

Bioderma Sebium Foaming

Bioderma Sebium Foaming

 

Sivilce ve akneye meyilli ciltler için özel olarak üretilen ürünler yine Bioderma farkıyla karşınızda! Günlük makyaj kalıntılarını temizleyerek sivilcelere karşı önlem alan bir yapısı vardır. Son yılların en iyi ürünleri arasında yer alan Bioderma Sebium Foaming ile cildinize gereken ilgiyi gösterebileceksiniz.

 

Yazın ve kışın çevresel faktörler, mevsim etkileri vb. sebepler ile cilt tahriş olarak yıpranır. Ancak Bioderma özel formülü sayesinde bunun önüne geçmektedir. Özellikle yağlı ciltlerin, akneye meyilli olması yüzünden temizleme jellerine ihtiyaçları vardır. Bu sayede cilt en iyi şekilde temizlenerek, derinlemesine bir bakımdan geçmiş olur.

 

Yağlı Ciltler İçin Bioderma Sebium Foaming

Laboratuvar ortamında özel bir formül ile üretilen bu temizleme jeli, yağlı, akneli, sivilceli ve karma ciltler için kurtarıcı bir üründür. Temizlemesi yanında, ciltteki gözenekleri sıkılaştırarak cildin kirlenmesini ve sivilce oluşumunu da önlemektedir.

 

Kalitesi ile yıllardır adından söz ettiren Bioderma ürünleri, her kadının cilt tipi için ürüne sahiptir. Uygun fiyatlı ve kullanıma bağlı olarak uzun süreli kullanıma da uygundur. Bioderma Sebium Foaming ürünü için https://www.recete.com/bioderma-sebium-foaming-gel-500-ml-karma-ve-yagli-ciltler-icin-deterjan-icermeyen-arindirici-ve-temizleyici-jel/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.