GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-05-2021 15:34   Güncelleme : 12-05-2021 15:34

Mutluluk Çubuğu Nedir ve Mutluluk Çubuğu Çeşitleri

Mutluluk Çubuğu Nedir ve Mutluluk Çubuğu Çeşitleri
Mutluluk Çubuğu Nedir ve Mutluluk Çubuğu Çeşitleri


Mutluluk çubuğu ilk duyulduğunda şaşkınlık uyandırdığı kadar detayına inildikçe yüz gülümseten bir tedavi yöntemidir. Peki ama mutluluk çubuğu nedir ve kimlerde kullanılır? Bu konuya değinmek için iktidarsızlık sorununun ne olduğunu bilmek önemlidir.

İktidarsızlık problemi özellikle 40 yaş üzerinde sık görülen penisin eskisi kadar sertleşememe durumudur. Pek çok sebebi vardır. Erkekler arasında cinsel rahatsızlıklar arasında en sık görülen durum budur. İktidarsızlık sorunundan muzdarip erkekler arasında son zamanlarda gündemde olan bir soru dikkat çekmektedir: Mutluluk çubuğu nedir? Bu soruya cevap verebilmek için penis implantlarına göz atmak gerekir.

Penis İmplantı Çeşitleri

Günümüzde temel olarak mevcut iki farklı mutluluk çubuğu türü bulunmaktadır. 3 parçalı şişirilebilir penil implant en popüler implanttır ve ayrıca bükülebilir bir penis implantı da tercihe göre kullanılmaktadır. Her iki mutluluk çubuğu türü de, cinsel ilişki için tatmin edici bir ereksiyona sahip olmanızı sağlar. Bu cihazlar vücudunuza ufak çapta bir cerrahi operasyon ile özel olarak yerleştirilir. Duyarlılığınız ve boşalma yeteneğiniz asla etkilenmemektedir.

İmplant Türlerinin Karşılaştırılması

''Mutluluk çubuğu nedir'' yanıtının daha iyi anlaşılması için implant türlerinin karşılaştırılması önemlidir. İki penis implantı türü arasındaki temel fark, 3 parçalı şişirilebilir implantın daha doğal bir ereksiyon oluştururken, bükülebilir implantın (esnek çubuklar) kalıcı olarak sağlam bir penis üretmesidir. Şişirilebilir form, normalde küçük konumdadır ve ihtiyaç halinde pompasına basılarak şişirilerek ereksiyon sağlanır. Bükülebilir çubuk ise her daim iri bir görünüm sunar ve normal zamanlarda yana kıvrılarak gizlenir.

Size en uygun mutluluk çubuğu tipini seçerken, kişisel tercihinizi ve tıbbi geçmişinizi göz önünde bulundurmanız yerinde olacaktır. Doktorunuz, yaşınıza, enfeksiyon riskinize ve geçmişte geçirdiğiniz sağlık koşullarına, yaralanmalara veya tıbbi tedavilere bağlı olarak bir tür tasarım önerebilir.

Mutluluk Çubuğu Sonuçları Mükemmeldir

Penis implantları erektil disfonksiyon için en invaziv ve en az sıklıkla seçilen tedavi olmasına rağmen, neredeyse kullanan her erkek ve partnerleri cihazlardan memnun olduklarını bildirmiştir. Kazalar yaşanmadıkça ömürlük olduğu söylenebilecek bu cihazların memnuniyet oranının aynı derecede yüksek olması her geçen gün mutluluk çubuğu talebini artırmaktadır. İlaç bağımlılığından bıkan çok sayıda insan mutluluk çubuğu tadavisinde soluğu almaktadır.

Mutluluk çubuğu özel tasarımları, kısaltılmış veya ortalamadan daha büyük bir penise uyabilir. Bazı şişirilebilir penis implantları, enfeksiyon riskini azaltmaya yardımcı olabilecek antibiyotik kaplamalarla üretilmektedir. Özellikle diyabet hastaları gibi enfeksiyon riski açısından yüksek riskli hastalarda bu tip cihazlar sık kullanılmaktadır. Netice olarak mutluluk çubuğu nedir denilince akla gelen ilk şey mükemmel sonuç olmaktadır. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesiniz ziyaret edebilirsiniz.