GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-05-2021 14:56   Güncelleme : 16-05-2021 14:56

Simpra POS Sistemi Avantajları

Simpra POS Sistemi Avantajları

Simpra POS Sistemi Avantajları

 

Bilişim aygıtlarının online olarak bilgi dağıtım yoluyla verilere ulaşması ve uygulaması mantığıyla hareket eden programlara bulut tabanlı programlar denir. Günümüzde yazılımların çoğu bulut tabanlı sistemlere geçerken, SimpraSuite bulut tabanlı bir sistem ile doğmuştur. Restoran, cafe, pastane, şarküteri, kasap, balıkçı, market gibi işletmelerin hepsinde rahatlıkla kullanılabilen ve işlerin profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayan POS sistemi, işletmelere basit ve kullanışlı bir otomasyon sağlamaktadır. Simpra, hem büyük işletmeler de hem de küçük işletmelerde aynı güvenlik ve kolaylıkta kullanılabilmektedir. SimpraPOS sayesinde, hazır olan web sitesinizi açarak siparişleri alabilir ve kolaylıkla teslim edebilirsiniz.

 

SimpraPOS Pos Sisteminin İşletmeye Faydaları

SimpraPOS sistemi avantajları ve pratik kurulumu sayesinde işletmeye değer katmaktadır. Bulut teknolojisinin esnekliğini ve gücünü kullanarak, 360 derece ve tam kontrolde işletme yönetimi sağlayan POS sisteminin işletmeye faydaları şöyle özetlenebilir;

  • SimpraPOS sisteminin bulut tabanlı alt yapısı sayesinde işletmenin verileri kaybolmaz ve bulut altyapısında saklanır.
  • Depo imkânı bulunmayan cafe, restoran ya da herhangi bir işletmede hammadde tedarik süreçleri zor bir süreç olarak bilinmektedir. Bu aşamada Simpra POS yardımınıza koşarak stok takip programını POS sistemi ile entegre eder, bu sayede işletmenizde eksilen ürünleri kolaylıkla fark edebilirsiniz.
  • Simpra; işletme müşterilerini tanır, onların zevk ve tercihine göre cazip kampanyalar sunarak müşteri memnuniyeti ve müşteri bağlılığını geliştirir.
  • Bulut tabanlı POS sistemi sayesinde; paket servis, masaya servis, self servis hizmetlerinden ziyade perakendecilik sistemi ile de entegreli çalışarak her bir işletme için uygun fiyatlar sunar.
  • Çevrimdışı çalışma özelliğini destekleyen simpra, işletme içerisinde yaşanan internet kesinti ve arızalarından etkilenmemektedir. İnternette yaşanan problem düzeldiği zaman, kesinti halinde yapılan tüm işlemler sisteme entegre olmaktadır.
  • İşletmelerin isteğine bağlı olarak, ürün ve fiyatlar hakkında bir Excel tablosu oluşturulabilir ve bu tablo Bulut POS sistemine aktarılabilir.