GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-05-2021 23:11   Güncelleme : 17-05-2021 23:11

DJ Controller ve Setup Nedir?

DJ Controller ve Setup Nedir?

DJ Controller ve Setup Nedir?

 

 

 

 

DJ mesleği ile profesyonel olarak uğraşan veya DJ’lik mesleğine yeni başlayan herkes için ihtiyaç olan ve edinilmesi gereken ürünlerden biri olan DJ Controller ve Dj setuplar bilgisayar ve yazılımlarla çalışan bir DJ müzik ekipmanıdır. DJ controller bilgisayarlara bağlanarak kullanabileceği gibie DJ yazılımlarının kontrol edilmesine yarayan MIDI araçlardır.

 

DJ controllerı/DJ Setuplar DJ mikserı ve de turntable gibi klasik DJ ekipman setlerinden ayrı olarak yer alan ürünleri bünyesinde birleştirmek amacıyla icat edilmiştir ve üretilmiştir. Özetle tek bir ürün ile 4 ürüne aynı anda ulaşılması sağlanır. Bunun yanında diğer klasik tür olan DJ ekipmanlarına oranla daha uygun fiyatlandırmalara sahip olan DJ controllerı ve setuplar müşterilerimize. Ayrıca mikser ve turntable gibi farklı ekipman ürünlerine ayriyetten para harcama durumlarından da kurtarır.

 

Müzik teknolojisinin ilerlemesiyle oldukça ilgi görmeye başlayan DJ controller ürünleri ile DJ steup başta olmak üzere Dinamik Mikrofonlar, Yaka Mikrofonu, Mikrofon Standı, Stüdyo Kulaklık, Aktif Hoparlör, Müzik Aletleri,Gitar Standı, Telsiz Mikrofon, Ses Kartı, USB Ses Kartları sahip olmak isteyen müşterilerimiz hemen web sitemizde yer alan onlarca ürüne göz atarak ve sipariş verebilirsiniz.

 

DJ Controller ve DJ Setuplar

Web sitemizde dünyaca ünlü markaların DJ controllerı ve DJ setupları yer almaktadır. Web sitemizde yer alan ürünlerimiz arasında controller ve Setup lar ile geçirdiğiniz süre zarfında ürünlerden aldığınız performans ile beklentileriniz ve diğer pek çok değişkene bağlı olarak diledinilen controller ürününü tercih edebilirsiniz.

 

Controller ve Setuplar satın alma süreçlerinde herhangi bir talebiniz olması durumunda Elit Müzik Destek birimi her zaman müşterilerinin yanındadır. Müşterilerimizin hem satın alma hem de satın alma işlemi süreçlerindeki memnuniyeti firmamız için en önemli konudur. Bu yüzden herhangi bir problemin yaşanması durumunda hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Elit Müzik sipariş ettiğiniz DJ controllerıve DJ setupları kullanırken hiçbir pişmanlık duymayacak ve çok daha iyi, kaliteli müzikler üretmeye başlayacaksınız.

 

DJ Controller ve Setuplar Fiyatları

Elit Müzik ​​​​​​ile dünyanın en iyi markalarını 750 ila 32 bin lira fiyatları arasında değişen DJ controllerlarına ve setuplarına ulaşabilirsiniz.

 

Aldığınız ürünlerden beklenilen performans, kullanılmak istenilen yere bağlı olarak ürünlerimiz arasında seçimlerimizin rahatlıkla yapabilirsiniz. Elit Müzik diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi, DJ controller ve DJ Setuplar ürünlerinde de sektöründeki en iyi ve en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Hemen DJ Controller, DjSetup,

 

ürünlerimizi inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

 

 https://www.elitmuzik.com.tr/kategori/controller