GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-05-2021 20:01   Güncelleme : 25-05-2021 20:01

Kedi Oyuncakları Alternatifleri

Kedi Oyuncakları Alternatifleri

Kedi Oyuncakları Alternatifleri

 

Kediler doğaları gereği hareketli ve oyuncu hayvanlardır. Hele ki evde beslenen hayvanlar farklı şekil ve renklerdeki objelere büyük ilgi duyarlar. Haliyle evde beslenen kediler, sokaktaki kedilerden daha az hareket ederler çünkü alanları kısıtlıdır. Kedi oyuncakları kedilerin enerjilerini atmaları ve motor hareketlerinin geliştirmeleri için oldukça yararlıdır. Kaliteli ve hayvanlara özgü tasarlanmış oyuncakların, kedilerin sağlığına bir zararı yoktur. Ve kediler için oyuncak aktivite demektir. Yavru ya da yetişkin fark etmeksizin tüm kediler için oyuncak tercih edilebilir.

Peluş Kedi Oyuncakları

Oyun oynamayı seven kedilerin bazı oyuncak çeşitlerine özel olarak ilgisi vardır. Bunlardan biri klasik peluş oyuncaklardır. Dokusundan dolayı kediler tarafından tüylü bir arkadaşa mı benzetildiği bilinmez ama birçok kedi adeta yavrusu gibi peluş oyuncaklarla hayranlıkla oynar. Sadece peluş ile sınırlı kalmayan kedi oyuncakları için yüzlerce farklı çeşit mevcuttur.

Fare, top, peynir, bebek gibi yüzlerce farklı figürde, değişik renklerde ve ebatlarda kedi oyuncakları bulunur. Kedinize bu oyuncaklardan almak isterseniz https://www.petsepette.com/kedi-oyuncaklari sitesindeki çeşitlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Formun Üstü

Formun Altı