GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-06-2021 19:11   Güncelleme : 21-06-2021 10:20

Toy Poodle Köpek Egitimi Veren Yerler  

Toy Poodle Köpek Egitimi Veren Yerler  

Toy Poodle Köpek Egitimi Veren Yerler  


Evlerde, bahçelerde beslenebilecek canlilar olan Toy Poddle cinsi köpekler, oyuncu, duygusal, akilli ve enerji dolu hayvanlardir. Ülkemizde de bulunan Toy Poddle'larin egitilmesi için birçok köpek egitim merkezi bulunuyor. Toy Poddle köpek egitimi ile bu köpekler günlük hayatta sahibi ve ailesi ile ayni dili konusarak daha saglikli iletisim kurabiliyor. Istanbul'da bu egitimi veren birçok merkez bulunmasinin yani sira bu egitimin profesyonel ve hayvan sever biri tarafindan verilmesi de oldukça önem arz ediyor.
Yavru Toy Poddle Egitimi
Eger bir Toy Poddle yavrusu sahiplendiyseniz ona bakarken dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konu var. Toy Poddle köpekler oldukça hassas ve duygusal yapiya sahip, bu nedenle egitim verirken sabirli ve sefkatli olmaniz gerekiyor. 2-3 aylikken egitime baslayabilirsiniz. Egitimleri eglenceli olan, sahibi ile vakit geçirmeye bayilan bu dostlarimizin profesyonel bir merkezde egitilmesi, daha avantajli olacaktir. Konusunda uzman kisilerce, yüzlerce cinsten köpegi egitmis olan egitmenlerin bulundugu oldukça konforlu bir köpek egitim merkezi ve oteli olan hauseofistanbul size Toy Poddle köpek egitimi verebilecek en iyi kuruluslardan biridir. Maltepe'de bulunan bu egitim merkezinden sizlerde faydalanabilirsiniz.
Rotweiler Köpegi Egitimi
 8 aylik yavrularda egitime baslanabilecek olan Rotweiler cinsi köpekler, büyük irk köpeklerdir. Her ne kadar büyük irk olsalar da henüz yavru olan bu canlilara temel ve basit uygulamalar ögretilerek egitim vermeye baslanabilir. Rotweiler köpek eğitimi ilk basamagi banyo yapma, uyuma yeri, mama kabindan yemeyi ögrenmedir. Bu sirada yavas yavas tuvalet egitimine de baslayabilirsiniz. 12-16 haftalik oldugunda otur-kalk, bekle, birak komutlari gibi temel itaat unsurlarini ve ismini ögrenen köpeginize havlayinca susmasini da ögretebilirsiniz. Oyun oynamayi çok seven bu irk köpeklerin egitime de hevesli sekilde katildiklarini göreceksiniz.
Rotweiler Köpekler Koruma Köpegi Kategorisinde
Egitime hevesli olduklarindan bahsettigimiz Rotweiler'lar çok zeki hayvanlardir. Bu nedenle egitimleri çok verimlidir ve birçok testi basariyla geçerler. Çok sayida irkin katildigi testlerde ilk siralarda olan bu irk köpekler çogu kategoride görevlendirilebilen canlilardir. Özellikle asayis- narkotik köpekleri olarak bilinen Rotweiler köpekler, polis köpekleri olarak da bilinirler. Sahiplerine olan sadakatleri sayesinde rehber ya da terapi köpegi unvanina da sahiptirler.Rotweiler köpek eğitimi ile bu sadik canlilar, arama kurtarma çalismalarinda ve koruma köpegi olarak görev aldiklari durumlarda da basari gösterirler.
Pomeranian Boo Köpek Egitimi
 Tipki Toy Poddle cinsi köpekler gibi sevimli, boyutlari küçük ve akilli olan bu canlilar yine çok sevilen evcil süs köpekleridir. Oyuncu karakteri ile hareketleri hiç durmayan Pomeranian Boo cinsi, sahibiyle vakit geçirmeye oldukça heveslidir. Pomeranian Boo köpek egitimi yine hauseofistanbul Köpek Egitim Merkezi ve Köpek Oteli'nde bulunan egitmenlerce verilebilmektedir. Oldukça akilli olan bu köpekleri egiterek Pomeranian (Pomeryan) köpeginizle daha iyi iletisim kurabilirsiniz.
Pomeranian Boo Köpekler
 Köpeginizi egitmeniz hem onun sizi daha hizli ve kolay anlamasini hem de sizin yasaminizi kolaylastiracak bir uygulamadir. Milattan önce evcillestirilen bu hayvanlar insanlarin sevgi dolu arkadaslari olmus ve onlari korumustur. Pomeranian Boo köpeginiz her ne kadar küçük olursa olsun yabanci biri gördügünde havlayacaktir. Eger susmasini isterseniz onu egitmeniz oldukça kolaydir. Pomeranian Boo köpek eğitimi ile sizlerin de bu sevimli ve haylaz canlilarin hareketlerini kontrol etmeniz mümkün olacaktir. Egitim her köpegin sahibi ile iletisimini saglamlastiran bir aktivite oldugunu unutmayin. Ister büyük ister küçük irk olsun tüm köpeklere egitim verilebilir.