GÜZELLİK
Giriş Tarihi : 23-06-2021 15:47   Güncelleme : 23-06-2021 15:47

Tüy Dökücü Krem Ne İşe Yarar?

Tüy Dökücü Krem Ne İşe Yarar?

Tüy Dökücü Krem Ne İşe Yarar?

 

İnsanların en büyük problemleri vücutlarında yer alan istenmeyen tüylerdir. Genellikle kadınlar tüylerden kurtulmak için ağda veya lazerli işlemler tercih ederler. Fakat bu işlemlere alerjisi olanlar genellikle tüy dökücü kremleri tercih ederler. Bu kremler kısa sürede sonuç verip lazer veya diğer uygulamalardan daha avantajlıdır.  Tüy dökücü krem içeriklerinde kıl köklerini nemlendirici etkileri ile yumuşatarak kullanılırlar. Genellikle kol ve bacak gibi vücut bölgelerinde etkili olan bu kremlerin içeriğinde birçok faydalı bileşenler vardır.

Tüy Dökücü Krem Uygulamaları Nelerdir?

Tüy dökücü kremlerin içeriğinde ağrı veya kesici herhangi bir etki bileşeni yoktur. Bununla birlikte tüy dökücü etki göstererek istenmeyen tüylerde etki ederek dökülmesini sağlar.  Hassas ve ağrıya duyarlı kişiler bu özellikleri uzun vadede faydalı sonuçlar alabilirler. Tüy dökücü krem ciltlerin açık yara olmayan ve tahriş olmamış bölgelerinde uygulanmalıdır.

Tüy Dökücü Krem İçerikleri Ve Faydaları Nelerdir?

Tüy dökücü krem tüyleri vücuttan nazik bir şekilde kısa sürede döken bir kremdir. Ayrıca cildi nemlendirmeye pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlarlar. Tüy dökücü kremler cildin yüzeyindeki ölü deriyi atmasını sağlar. Genellikle uygulama spatula yardımıyla 7 dakika bekletildiğinde etkisini gösteren ürünlerdir. Tüy dökücü krem içeriğindeki antioksidan ve aminoasit desteği vardır. Böylece cildinizin tahriş hissini engelleyerek tüylerin dökülmesinde etki sağlar. Tüy dökücü kremlerin uygulanması yarasız veya herhangi bir sivilce akne olmayan kısımlara uygulanır. Bu kremler temiz ciltlere nazikçe uygulayarak işlem sağlanır. Tüy dökücü kremlerin özellikleri ve ürünler için https://www.petitemaison.com.tr/tuy-dokucu-krem sitesini inceleyebilirsiniz.