GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-07-2021 13:08   Güncelleme : 01-07-2021 13:08

Davetiyelerinizde Kalite İçin İnci Davetiye!

Davetiyelerinizde Kalite İçin İnci Davetiye!

Davetiyelerinizde Kalite İçin İnci Davetiye!

 

Sektöre ilk adım atışını aslında bundan yıllar yıllar önce, 1978 yılında Hızır Aydın ile başlatan marka, ilk nefesini de küçük bir işletme içerisinde bırakmıştır. O dönemler üretimi yapılan şey, sadece kartpostallar olsa da sonrasında, yaklaşık bir altı sene ardından kendini daha da yenilemiş ve tebrik kartları, mektup zarfları, imsakiye ve benzeri birçok ürünün üretimine de el atmıştır.

Devamlı olarak gelişime odaklı olan, elde ettiği tecrübe ile yetinmek yerine, şimdinin ve geleceğin getirdiği hazinelere inanan marka, bu sektörde sağlam bir yere sahip olmanın yolunu da böylece uygulamaktadır. Çünkü bu sektör, tecrübe kadar şimdiki zamanın seslerine de kulak vermeyi gerektirmektedir.

Davetiye Seçimlerinde Çeşitlilik!

Evliliğe adım atma sırasında zaten her şeye fazlasıyla zaman harcadığımızdan ve yüklü bir miktarda para harcaması yaptığımızdan bazı konularda her anlamda kısmamız gerektiğini düşünürüz. Ancak bu konu düğün davetiyesi olmamalı. Çünkü davetiyeler, bizim mutluluğumuzun habercileridirler ve İnci Davetiye de bu konuyu bilerek, ona göre bizler için fiyatlarda gerekli uygunluğu sağlamaktadır.

Düğün davetiyesi  içerikleri, yazı stilleri ve içerisine yazılacak olan yazı da bizim oldukça dikkat etmemiz gereken ve son dakikaya bırakmamaya çalışmamız gereken durumlardandır. Bırakılması, onlarca çeşit, onlarca tarz arasından kendimizi bulmamızı zorlaştırmaktadır. Bu sebeple, seçimlerimizi rahat bir şekilde, ne istediğimizi ve neyi beğendiğimizi düşünerek yapmamız da oldukça önemlidir. İnci Davetiye de bu konuda zaten bir hayli fazla çeşit barındırmakta ve sizin kendinize uygun olanı bulmanızda yardımcı olmaktadır.

Sağlıklı Alışverişin Adresi İnci Davetiye!

İstediğiniz, beğendiğiniz davetiye konusunda kesin emin olduktan sonra sipariş oluşturacağınız sırada güvenlik konusunda da endişe etmenizi gerektirecek herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Firma, sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturduğu siparişlerinizi de en hızlı ve güvenli şekilde size teslim etmenin yanında markasının sağladığı konfordan da faydalanmanızı ağlamaktadır.

Ödemeniz gereken herhangi bir kargo ücreti olmadığı gibi, bu ücretsiz kargo işlemi, ülkemizin her yanı için geçerli bir kriterdir. Yurt dışı için de sipariş oluşturma ve kargo gönderme imkanı da bulunmaktadır.