SAĞLIK
Giriş Tarihi : 05-07-2021 14:06   Güncelleme : 05-07-2021 14:06

Novagra Kullanımı

Novagra Kullanımı

Novagra Kullanımı

 

Erkeklerde görülen cinsel sorunlar, genelde psikolojik sorunlar nedeni ile ortaya çıkabiliyor. Ayrıca sertleşme sorunu sadece stres veya psikolojik sorunlar nedeni ile ortaya çıkmamaktadır. Tüm bunlarla beraber, çeşitli sağlık sorunları da sertleşme sorunlarına yol açabilir. Bu gibi durumlarda da doktorlar hastaları için novagra ilacını reçete etmektedir. Bu ilaç  hem doktor kontrolünde hem de kişilerin kendi isteklerine bağlı olarak kullanılabilir. Ancak sağlık sorunları nedeni ile kullanmak istediğinizde mutlaka doktorun önerilerini ve doktorun sizlere tavsiye ettiği kullanım şeklini dikkate almanızda fayda vardır.

Pasif prostat hastalıkları için doktor tarafından önerilen ve tedavi edici yanı bulunan navagra ilacını her 24 saate bir kez kullanmanız gerekir.  İlaç bitkisel olduğu için vücuda bir zararı yoktur. Dolayısı ile hiç tereddüt etmeden hem cinsel performans artırıcı olarak, hem de tedavi etmesi amacı ile kullanımı yapılabilir. Novagra kullanımı yaparken kişiler, su ile ya da sade bir şekilde ilacı alabilir.

100 mg tabletler halinde satışa sunulmaktadır. Ancak bu ilacın etkisi büyük olduğu için ve tedavi edici yanı olduğu için piyasada pek çok sahtesi vardır. Sahte ürün kullandığınızda ise başta kalp çarpıntısı, kalp krizi ve inme gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sahte ilaç kullanımı neticesinde kana karışan ilaç zehirlenme gibi durumlara da yol açacağı için kesinlikle ilacın orijinal olmasına dikkat etmenizde fayda vardır.

Novagra Günde Kaç Kere Kullanılır?

Novagra kullanımı yapmadan önce ilaç hakkında detaylı bilgiye sahip olmanızda fayda vardır.  İlaç hakkındaki tüm doğru ve detaylı bilgileri https://www.ilaclarim.com/ adresinden görüntüleyebilirsiniz. Bu web sitesinden aldığınız detaylı bilgiler sayesinde daha güvenli bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Novagra kullanımına kısaca bakacak olursak, prostat ve şeker hastalığından kaynaklı sorunları ortadan kaldırmak için kullanmak istiyorsanız, ilk olarak doktorun tavsiye ettiği şekilde kullanmanız önerilir. Eğer sadece cinsel gücü artırmak ve cinsel sorunları ortadan kaldırmak için kullanmak isterseniz, o halde ilişkiden yarım saat önce tel bir doz kullanabilirsiniz. Tek dozu 100 mg olan bu ilacın etkisi ise 36 saat sürmektedir.