GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-07-2021 15:41   Güncelleme : 11-07-2021 19:37

Villa Özdemir İle Rahat Tatilin Keyfini Çıkarın

Villa Özdemir İle Rahat Tatilin Keyfini Çıkarın

Villa Özdemir İle Rahat Tatilin Keyfini Çıkarın

 

Her insan tatil döneminde kendini yenilemek ve ruhen dinlenmiş olmak ister. Villa Özdemir sizlere bu imkanları Kalkan’ın en özel konumunda sunmaktadır. Dışarıdan gelebilecek rahatsızlıklara karşı tamamen kapalı olan villa tatil için gelenlerin en rahat ve en konforlu şekilde tatil yapabilmesi için dizayn edilmiştir. Kalkan kiralık villa söz konusu olduğu zaman bu özel villa akla ilk kez gelen seçenekler arasında yer alır.

Muhafazakar villa konumunda olan Villa Özdemir özellikle aileler için öncelikli tercihlerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra Villa Özdemir balayı için de en uygun konaklama imkanlarını sizlere sunabilmektedir. Doğanın içerisinde bulunan villa aynı zamanda eşsiz bir manzaraya sahip olmaktadır. Sizler de Kalkan’ın Sarıbelen köyünde bulunan bu eşsiz imkanlardan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Villa Özdemir her tatil sever için ayrıcalıklı bir tatil imkanı sunabilmektedir.

Özel Havuz Katı Terası

Hem aileler için hem de balayı çiftleri için tasarlanmış olan Villa Özdemir dışarıdan görülmesi mümkün olmayan bir havuz bölümüne sahip olmaktadır. Bu bölümde aynı zamanda çocuk havuzu da bulunabilmektedir. Manzaraya karşı güneşlenme alanı bulunduğu gibi oturma grubu da mevcut olmaktadır. Bu sayede kişiler tatil en zevkli zamanlarını havuz başında manzara eşliğinde geçirebilmektedir.

Villa Özdemir denize de yürüme mesafesinde bulunan bir konuma sahiptir. Denizin keyfini çıkarmayı isteyenlere özel mükemmel fırsatlar sunan bu özel tasarım villa aynı zamanda konfor noktasında da son derece iddialıdır. Özellikle yeni konsept tasarımı ile göz kamaştıran Villa Özdemir aynı zamanda mükemmel bir tatil deneyimi için her ayrıntının düşünüldüğü bir yaşam alanıdır.

Tatilciler İçin Özel İmkanlar

Muhafazakar villa kapsamında bulunan Villa Özdemir 3 adet yatak odası bulunan ve 6 kişi kapasiteli bir tatil imkanına sahiptir. Her odasında kişilerin tatil boyunca ihtiyaç duyacağı ürünler bulunmaktadır. Bu sayede kişiler kendilerini evinde hissederek gönüllerinden geçtiği gibi tatil yapabilmektedir.

Villa Özdemir’i Sadetatil güvencesiyle kiralamak için https://www.sadetatil.com/tr/villa-ozdemir