SPOR
Giriş Tarihi : 15-07-2021 13:33   Güncelleme : 15-07-2021 13:33

Lionel Messi’nin Hayalleri Gerçekleşti!

Lionel Messi’nin Hayalleri Gerçekleşti!

Lionel Messi’nin Hayalleri Gerçekleşti!

 

Arjantin Milli Futbol Takımı kaptanı olan Lionel Messi, kariyeri boyunca ilk kez milli takım formasıyla kazandığı Copa America’nın ardından konuşmalar gerçekleştirdi. Dünyanın en iyileri arasında yer alan yıldız oyuncu en büyük halini bu kupayı kaldırana kadar gerçekleştirememiştir. Defalarca hayal etmiş olduğu şampiyonluğun verdiği hissi ile ne kadar mutlu olduğunu anlatamayan Messi dikaktleri üstüne çekti. betlike

Arjantin formasıyla ilk kupasını kazanan Lionel Messi kazandıkları zafer sonrası açıklamalarda bulundu. Messi maç sonu açıklamasında bu zaferi hayal ederek yaşadığını belirtmiştir. Breilya içinde brezilyayı 1-0 mağlup ettiklerini farkında olmadan büyük bir zafer elde ettiklerini belirtti.

Tarifi Olmayan Duygular

Milli takım için kendini gelecek olarak gören lionel Messi bu doğrultuda haksız olmadığını da kanıtlamıştır. Kendisi millî Takım olarak şampiyon olunabileceğini de göstermiştir. Röportajlarında ise hissetmiş olduğu duyguları anlatmakta oldukça zorluk çekmiştir. Son Copa Amarica’dan bu yana güçlendiklerini de ifade etmiştir. Hiç şikayet etmeyen ve sadece ileriye düşünen sadece ileriye odaklanan bir takım olmuştur. Defalarca hayal ettiği bir şampiyonluğa sahip olan lionel Messi oldukça mutlu olduğunu defalarca dile getirmiştir.

Şampiyon olduğunun pek farkında olmayan takım sadece Amerika şampiyonu olmamıştır. Final maçında Brezilyayı yendikleri içinde tarihe geçen bir maça imza atmışlardır. Milli takımla yola devam ettiği sürede hep bir şeylerin ters gittiğini düşünmüş olan Messi bu zafer ile inancını geriye toplamıştır.