SPOR
Giriş Tarihi : 15-07-2021 13:35   Güncelleme : 15-07-2021 13:35

Göztepe Uzun Zamandır Ardığı 10 Numarayı Ukrayna’da Buldu

Göztepe Uzun Zamandır Ardığı 10 Numarayı Ukrayna’da Buldu

Göztepe Uzun Zamandır Ardığı 10 Numarayı Ukrayna’da Buldu

 

Süper Lig Ekiplerinden olan Göztepe, transfer yarışlarında atağa geçti. Sarı Kırmızılı ekip uzun zamandır 10 numara arayışını sürdürmekteydi. Sonunda rotayı Ukrayna’da buldu. İzmir temsilcisinin son olarak Zorya’da forma giyen Vladlen Yurchenko’yu istediğini belirtmiştir. Süper Lig de oldukça iddialı hazırlanan Göztepe bu aralar 10 numaralı transfere ağırlık vermiş durumdadır. Göztepeliler Türkiye ve Yurtdışından birçok yere kanca atarken en sonunda kendisini Ukrayna da bulmuştur. Yeni Asır da yer alan haberlere göre yönetim son olarak Ukrayna Temsilcisi Zorya Lugansk formasını giyen Vladlen Yurchenkoyu göze kestirmiştir. trbet

Yönetim ise teknik direktör olan Ünal Karaman’ın da onay vermiş olduğu ünlü futbolcuya teklifde bulundu. Kulübüyle sözleşme 1 Temmuz itibariyle sona eren Ukraynalı futbolcunun Göztepe’den düşünmek için süre istediği ortaya çıktı. Futbolcuyu liste başına yerleştiren kurmaylar tarafından uygun bir bedelle transferin gerçekleşeceğine inanıyorlar.

Kulüp Ünlü Futbolcudan Haber Bekliyor

Futbolcudan haber bekleyen Göztepe bununla birlikte alternatif isimleri araştırmaya da devam ediyor. Shakthtar Donetsk futbola başlayan Yurchenko aynı zamanda Leverkusen ve vejle de oynamıştır. 2019’dan bu güne kadar Zorya’da görev yapan Yurchenkoya ise şimdiden birçok yerden tekliflerin olduğu söyleniyor. Aynı zamanda yıldız futbolcu Göztepe için hem maddi hem de aradıkalrı 10 numara arayışında çok iyi bir seçenek olacaktır. Kulüp henüz son gelişmeleri beklemektedir.