SPOR
Giriş Tarihi : 15-07-2021 13:38   Güncelleme : 15-07-2021 13:38

Trabzonspor Koordinasyon ve Şut Çalışmaları Sürdürdü

Trabzonspor Koordinasyon ve Şut Çalışmaları Sürdürdü

Trabzonspor Koordinasyon ve Şut Çalışmaları Sürdürdü

 

Bordo mavililer günün antremanlarını başarılı bir şekilde tamamlamaya devam ediyor. Kulüpten yapılan açıklamada Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde 10.30’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde yapılan oyuncular ısınma hareketleri, daha güçlü koordinasyon hareketleri ve şut çalışmaları gerçekleştirmiştir. Süper Lig 2021-2022 için çalışmalar ve hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Takımın yarın sabah gerçekleştireceği antrenmanın ardından akşam saat 18:00’da Ümraniyespor ile oynayacağı maçın olduğunu da bildirmiştir. betvole

Djaniny Herkesi korkuttu

Hüseyin Türkmen ile çarpışan Djaniny Semedo kesinlikle Abdullah Avcı’nın gözbebeği olarak karşımızı çıkıyor. Trabzonspor hocası olan talihsiz bir pozisyon sonrası Yeşil Burun Adalı Oyuncunun başında durarak tedai sürecini yakından takip etmişlerdir. Djaniny her ihtimale karşı sağlık açısından antrenmanlara çıkmamıştır. Yıldız forvete Sharjah talip olmuştur. Bununla birlikte Abdullah Avcı’nın isteğiyle birlikte takım tutulmaya devam etmiştir.

Antrenmanlar sırasında oldukça yoğun çalışan takım zaman zaman bu gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliyor. Bu nedenle 2021 ve 2022 yılları Süper Lig sezonunda da en iyi şekilde seyircisinin karşısına çıkmayı planlıyor. Sağlık sorunlarına karşı kesin önlemler alan Trabzonspor futbolcularına yüklenmeden maçlara daha sağlıklı çıkmalarını sağlıyor. Yeni sezon için oldukça fazla transfer yarışına giren tarbzonspor diğer büyük takımlarla da yarışını sürdürmeye devam edecek. Bu doğrultuda Trabzonspor Teknik direktörü Abdullah Avcı kontrollerinde antremanlar en iyi şekilde sürdürülmektedir.