GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-07-2021 21:16   Güncelleme : 09-07-2021 21:16

Yüksel Psikoloji Danışmanlık Merkezi

Yüksel Psikoloji Danışmanlık Merkezi

Yüksel Psikoloji Danışmanlık Merkezi

 

Yüksel Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi bireylerin, çocuklarınızın psikolojik sağlığını korumayı kendini görev bellemiştir. Çiftlere, ailelere olmak üzere bu alanda ruh sağlığı tedavisinde oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Psikolojinin temel bilimsel ilkeleri ve psikoterapi yöntemleri, psikolojik danışma süreçleri içerisinde bulunur. Ayrıca özel danışmanlık ve kurumsal danışmanlık alanında da hizmet akışı sunmaktadır. Sizlere profesyonelleşmiş kadrosuyla birlikte 2017 yılından günümüze kadar hizmet vermektedir.

Verdiği hizmetlerden biri olan Beylikdüzü çocuk terapisi hizmeti de özellikle de son yıllarda oldukça artış gösterdi. Bunun en büyük sebebi de çocuklar eğitim konusunda olsun oldukça stres altındalar. Bu alana başvurulmasındaki en büyük sebeplerden biri de kesinlikle çocukların çok büyük stres altında olmasıdır. Uzman ekipler ile gerekli profesyonel yaklaşımlarla yardımcı olunmaktadır.

Çocuklarınız En değerli Varlığınız

Çocuklar çok kıymetlidir ve onlar geleceğin varlığıdır. Çocuklar oldukça küçük yaşlarda duygusal, davranışsal problemler yaşayabilirler. Bu gibi durumlarda çocuklarınızın ileriki zamanlarını verimli geçirebilmeleri adına psikologlar önemli bir adımdır. Kesinlikle ihmal edilmemelidir.

Genellikle çocuklarda sık sık görülen problemler arasında okulda uyum sağlama süreci, akran problemleri, dikkat ve konsantrasyon eksikliği, odaklanamama problemi, meslek seçim sorunsalı ve öfke problemi gibi birçok konuda teknik yardım sağlanır. Çocuklarınız özenle dinlenir ve onların ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunulur. Hasta gizliliğini hiçe saymadan ailelere gerekli bilgiler verilir. Böylece çocuklarınıza daha özenli davranarak bu süreci atlatmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kaynak: https://www.yukselpsikoloji.com/cocuk-ergen-genc-danismanligi/