GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-07-2021 13:06   Güncelleme : 21-07-2021 13:06

gri eşofman altı fiyatları

gri eşofman altı fiyatları

Büyük bir aşkla eve gidip o eşsiz rahatlığa bir an önce kapılmak adına hepimizin eşofman gitmeyi hayal ettiği gerçeğini unutmamalıdır. Şimdi sıra yumuşacık eşofman takımlarımızı giyip en sevdiğimiz filmi izlemekte.

 

 

 

Yalnız bu demek değildir ki eşofman takımları bir tek evde giyilir. Şık kombinlenebilmesi ile eminim ki hepimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyordur.

 

 

 

 

Birçok, eşofman takımlarını çeşitli aksesuar ve badylerle kombinleyerek ortaya harika bir tarz olan spor-şık kombinler çıkarabilirsiniz. Malum hem şıklık hemde rahatlığı bir ara bulmuşken kaybetmek istemeyenler içinde eşofmanlar olunca adeta yok satıyor.

 

 

 

 

Erkekler gri eşofman seçimi yaparken dikkat etmesi gereken en önemli husus şık, rahat ve sağlıklı olmasıdır.Tüm bu kriterlere uyan eşofman takımlarını dilerseniz marka dilerseniz de marka olmayan her yerde bulabilirsiniz.

 

 

 

Hemen hemen hepsini takım elbiseyle geçiren erkeklerin tek isteği bir an önce eve gidip rahat bir şeyler giymek oluyor. Özellikle de gri eşofman altı erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Zaten eşofman altı denilince en çok satan 2 renk olarak gri ve siyah renkleri bizlere eşlik etmektedir.

 

 

 

 

Gri eşofman altı ya da takımı modelleri erkeklerin sık tercih ettiği günlük kıyafetlerdir. Gri eşofman takımı yalnızca spor yaparken değil günün her saatinde ve farklı birçok etkinliklerde kullanılan ve erkeklerin rahatlık ve şıklığı bir arada tutabilmelerini sağlar. Önemli olan tarzınızı belirleyecek parçalar seçmeniz.

 

 

 

 

Gri eşofman altı erkek modelleri için son zamanlarda en çok boru paça şeklinde olan fit kesimler olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumda erkeklerin sade gri bir eşofmanla gerçekten de ne kadar şık olduğunu gösterir.

 

 

 

 

Eşofman seçiminde önemli hususlardan bir diğeri ise mevsime uygun oluşudur. Çünkü yazlık ya da kışlık eşofman takımları uygun oldukları mevsimlere göre tercih edilirse daha doğru karar ve rahatlığı elde etmiş oluruz.

 

 

 

Eşofman takımları hava geçirgenliği olan pamuk oranı oldukça yüksek kumaşlardan yapıldığı takdirde terlemeyi ve su kaybını da minimuma indirir ve terinizi emerek konforlu bir kullanım sağlar.

 

 

 

 

Genel olarak gri eşofman altı fiyatları ise 50 ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ama mağazalarda çoğunlukla 80-90 tl arası olarak karşımıza çıkmaktadır.