GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-07-2021 14:08   Güncelleme : 21-07-2021 14:08

Her Kullanım Alanına Uyumlu Pantolon Gömlek Kombinleri

Her Kullanım Alanına Uyumlu Pantolon Gömlek Kombinleri

Her Kullanım Alanına Uyumlu Pantolon Gömlek Kombinleri

 

 

Erkek kombinleri içerisinde her mevsim ve her tarza uyumlu olarak kullanılabilen pantolon gömlek uyumları, her kullanım alanına göre tercih edilebilir. Desenli, düz, uzun- kısa kollu, cepli- cepsiz, hakim yaka gibi çok farklı modellerde bulunan gömlekler rahatlığına önem veren beylerin pantolon kombinlerinde tercih ettiği üst parçadır. Özellikle beyaz ve siyah gömlek modelleri her renk pantolon ile uyumlu olarak kullanılıyor.

 

Her Kullanım Alanına Uyumlu Pantolon Gömlek Kombinleri

 

Şık konseptlerde beyaz gömlek kurtarıcı bir uyum oluşturabilir. Özellikle gri ya da siyah pantolonlar ile özel davetlerde kullanabileceğiniz bir konsept elde edebilirsiniz. Casual tarzlarda daha çok tercih edilen pantolon gömlek kombinleri kullanım rahatlığı ile ofis kombinlerinde de yer alabilir. Ofis konseptlerinde kravat ile bu kombinler tamamlanabilirken gündelik konseptlerde kravat kullanmadan da oldukça şık uyumlar elde edebilirsiniz.

 

Bordo ve mavi gömlek seçenekleri de erkeklerin çokça tercih ettiği modeller arasında yer alır. Farklı tonlarda bu renklerde gömlekler gri pantolonlar ile mükemmel uyum sağlarlar. Kot pantolonlar ile de gömlek kombinleri yapılabilir. Desenli, kısa kollu modeller farklı renk tonlarında Jeanlar ile tarzınıza uygun sokak stilleri oluşturabilir. Özellikle ilkbahar yaz konseptlerinde çiçekli, çizgili, nokta desenli modeller ile kot ya da keten kumaş seçeneklerindeki pantolonlar ile aradığınız uyumu yakalayabilirsiniz.

 

Tarzınıza Asalet Katan Siyah Gömlek Kombinleri

 

Siyah kadınlar kadar erkeklerinde asaleti ve şık duruşu ile kombinlerinde sıkça kullandığı bir renktir. Farklı kullanım alanlarında tercih edilen siyah gömlek kombin seçenekleri çok tarz uyumlar ortaya çıkaracaktır. Pantolon uyumları için aynı tonlarda modeller kullanılabileceği gibi beyaz, ekru, haki gibi modellerde uyumlu olarak kullanılabilir. Siyah gömlekler koyu renkli pantolonlarda hem şık hem de daha kurumsal bir imaj kazandırıyor. Gri pantolonlar ile ofis konseptlerinde uyumlu olabilir. Şık bir imaj için beyaz pantolonlar ile de tamamlanabilir.

 

Koyu tonların yanında krem, kahve ve bej gibi tonlarda pantolonlar ile siyah gömlekler faklı bir uyum oluşturur. Daha sokak tarzına uygun bir seçim için Jean uyumları ile de kullanılabilir. Takım elbiselerde genellikle beyaz gömlek tercih edilse de siyah konseptli bir takım elbise de bile siyah gömlek modelleri çok tarz bir imaj oluşturacaktır. Siyah kot pantolonlar ile casual tarzları tamamlamak için kullanılabilen bu modeller gece mavisi gibi pantolonlar ile şık kombin ortaya çıkarabilir. Düz renk pantolonlarla olduğu kadar desenli pantolonlar ile de siyah gömlek uyumlarını tarzınızda kullanabilirsiniz. Gri ekoseli bir model üzerinde siyah gömlek ve ayakkabı ofis şıklığı getirecek bir kombindir. Siyah pantolon ile kullanılabilecek modellerde kahve kemerlerle kahve tonlarda ayakkabılar kullanılabilir. Jean pantolonlar ile uyumlarda ise beyaz spor ayakkabılar daha özgün ve rahat bir konsept oluşturacaktır. Her alanda kullanılabilen bu modeller doğru renk ve tarz seçimi ile imajınıza pozitif bir etki katabilir.