GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-08-2021 10:37   Güncelleme : 10-08-2021 10:37

Efsane Okey Oyunları

Efsane Okey Oyunları

Efsane Okey Oyunları

 

Pandemiden dolayı birçok kişi sanal oyunlara yönelmiştir. Bu nedenle de sanal oyunlar da git gide artmıştır. Kaliteli kalitesiz birçok oyun piyasada yer almaktadır. Bu durumu fark eden Oyun Okey ekibi ise müdahale etmeye karar vererek yeni bir okey uygulaması kurmuştur. Bu uygulama içerisinde bulunan oyunlar ekipler tarafından kontrol edilmektedir. Bu sayede oyun içerisinde +18, argo ve oyuncuları rencide edebilecek kullanıcılar anında uygulamadan uzaklaştırılmaktadır. Ayrıca okey oyunları birçok çeşidi ile oyunculara sunulmaktadır. Bu sayede kısa sürede birçok kişi Oyun Okey uygulamasını indirerek kullanmaya başlamıştır. Uygulamada bulunan farklı okey oyunları şu şekildedir;

  • Online Okey oyunları
  • Canlı Okey oyunları
  • Renkli Okey oyunları
  • Düz Okey oyunları

Ayrıca bu okey oyunları içerisinde de birçok farklı kategorilere ait oyunlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra oyuncular uygulama içerisinde canlı sohbet et sekmesi ile de yeni arkadaşlar edinebilir. Bu nedenle birçok kişi okey oynarken keyifli vakit geçirmektedir.

Müzik Eşliğinde Okey Oynamak

Arkadaşlarla birlikte oynanılacak oyun denilince akla ilk gelen isim okeydir. Bu nedenle de sanal okey oyunu çok fazladır. Fakat neredeyse hepsi birbirinin aynısı olan okey uygulaması sıradanlaşmış ve fazla kullanıcısı kalmamıştır. Bunun neticesinde Oyun Okey ekibi yeni bir özellik getirme kararı almıştır. Bu özellik ise oyuncular okey oynarken radyo dinleyebilecek. Birçok oyuncunun severek kullandığı özellik uygulamanın içerisinde canlı radyo dinle seçeneğinde bulunmaktadır. Oyuncular istedikleri frekansları açarak oyunlarına devam edebilecektir.