GÜNDEM
Giriş Tarihi : 31-08-2021 22:32   Güncelleme : 31-08-2021 22:32

Bekler Partners Hakkında

Bekler Partners Hakkında

Bekler Partners Hakkında

 

Bekler Partners Türkiye çapında çalışmalar yürüten hem hukuk firması hem de danışmanlık olarak faaliyet gösterir. Bunun yanı sıra Türkiye'de yaşayan yerli ve yabancı konulara oldukça bilgili ve temkinli hukuki bir danışmanlık hizmeti sunar. En çok ağırlıklı olarak ele alınan konular ise şirketler arası hukuk ve kurumsal yönetim biçimidir. Aynı zamanda rekabet hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, özelleştirme, yabancı yatırım, girişimcilik, startup hukuku, mevzuata uyum, takip uluslararası tahkim ve yargılama gibi konular yer alır.

Bekler Partners her daim değişik hukuki disiplinleri kapsam ve nitelik hususunda çeşitlendirerek sektörler açısından uluslararası standart düzeyinde hizmet sağlar. Sağladığı hizmet politikasında müvekkil odaklı bir proje alternatifi sunar. Ayrıca hedef olarak sürekliliğe göz önüne almakta ve hizmet konusundaki standart biçimini hem uluslararası eğitim hem de iletişim tecrübesi odağına ait ekip halinde alır.

Avukat Bekler Partners Ayrıcalığı

Bekler Partners ayrıcalığı sayesinde değişim, modern yaklaşım biçimi ve dinamizm değerlerin en vazgeçilmez esasları olarak göz önünde bulundurulur. Bu nedenle Bekler Partners olarak bizimle iletişime geçmek isterseniz https://beklerpartners.com/ sitesinden hizmet alabilirsiniz.