SAĞLIK
Giriş Tarihi : 27-09-2021 15:23   Güncelleme : 27-09-2021 15:23

Dijital Diş Görüntüleme Cihazı Seçmede Önemli Noktalar

Dijital Diş Görüntüleme Cihazı Seçmede Önemli Noktalar

Dijital Diş Görüntüleme Cihazı Seçmede Önemli Noktalar

 

 

Bir diş röntgeni cihazı, herhangi bir dişçi ofisinde bulunması gereken bir ekipmandır ve sağlık uzmanlarına hastalarına tam hizmet sunma yeteneği verir. İyi bir diş röntgeni makinesi olmadan, diş hekimleri müşterileri için hangi sorunların düzeltilmesi gerektiğini bulmakta çok daha zorlanır. Bu nedenle, muayenehaneniz için yüksek kaliteli, dayanıklı bir diş röntgen cihazı edinmeniz önemlidir.

 

Uygulamanızın boyutunu ve kapsamını düşünün panoramik bir röntgen cihazına veya bir 3D sensöre mi ihtiyacınız var? Bazı ürünler, uygulamanız büyüdükçe ölçeği büyütmenize olanak tanır. Daha basit bir şeyle başlayabilir ve zamanı geldiğinde ekipmanı değiştirmek zorunda kalmadan 3D görüntülemeye yükseltebilirsiniz. Seçeceğiniz diş röntgen cihazı uzmanlık alanınıza uygun olmalıdır. Ortodontik bir çalışma sunuyorsanız, seçtiğiniz diş röntgeni makinesinin ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğinden emin olmalısınız.

 

İstenmeyen röntgen maruziyeti riskini azaltan bir diş röntgeni makinesi, tüm patent sahiplerinin memnuniyetle gözlemleyeceği bir şey olarak, muayenehanenizde güvenliği artırmanın harika bir yoludur. Yerleşik hijyen özelliklerine sahip bir makine seçerseniz, bu aynı zamanda röntgen çekme konusunda endişeli olabilecek müşterilerle paylaşabileceğiniz bir şeydir.

 

Diş röntgen cihazı ofisiniz için büyük bir yatırımdır, ancak çok ihtiyaç duyulan bir ekipmandır. Zor kazandığınız parayı ekipmana harcarken ihtiyacınız olan güvenilirliği, işlevi ve değeri en iyi şekilde elde ettiğinizden emin olmak için seçeneklerinizi keşfetmek ve profesyonel rehberlik almak için profesyonel bir dişçilik ekipmanı satıcısıyla birlikte çalışın. Yıllarca sürecek bir iş birliği kuracağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Unutmayın, 1991 yılından beri tüm Türkiyeye diş sağlığı ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri temin edip, satış öncesi ve sonrası her süreçte destek veren Metco Dental, Dünyanın Bir Numaralı markalarıyla diş hekiminizin en büyük destekçisidir.

 

Danışmak istediğiniz tüm konularda; metco@metcodental.com adresine mail atabilir veya 0216 345 7424 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.