SAĞLIK
Giriş Tarihi : 11-10-2021 14:06   Güncelleme : 11-10-2021 14:06

Ultheranın Diğer Yüz Germe İşlemlerinden Farkı

Ultheranın Diğer Yüz Germe İşlemlerinden Farkı

Ultheranın Diğer Yüz Germe İşlemlerinden Farkı

 

Amacınız yüzünüzü gerdirmekse ulthera fiyatı incelemelerinin ardından operasyon yaptırabilirsiniz. Diğerlerinden farkı odaklı ultrason teknolojisiyle cildinizin gerdirilebiliyor olmasıdır. Ameliyat gerektirmeden cildiniz incelenir ve uygun işlemlerde yüz germe operasyonu başarıyla gerçekleştirilmiş olur. Böylece herhangi bir risk almamış olursunuz.

Ulthera Nedir?

Kısaca tanımlamak gerekirse ulthera ameliyatsız yüz germe operasyonudur. Cildinizde meydana gelen sarkma ve gevşemeler ultrason cihazıyla yapılan kontroller sonucunda sıkılaştırılır. Böylece kanama, morarma ve şişme gibi sorunlar yaşamadan sarkmalar önlenmiş olur. Ameliyatsız gerdirme operasyonu yaptırmak istiyorsanız alanında uzman kişilerden ulthera fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Bu konuda uzman kişilere danıştığınızda operasyona başlamadan önce cildiniz kontrol edilir. Kontrol işlemi ultrason cihazıyla yapıldığı için herhangi bir acı hissetmezsiniz. Gerekli kontrollerin ardından ulthera işlemi uygulanır. Ameliyatsız bir işlem olduğu için korktuğunuz riskler yaşanmaz. Eğer ulthera fiyatı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız görüştüğünüz doktorlardan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Normal koşullarda öncelik tanınan adaylar 40-65 yaş aralığında olanlardır. Çünkü en çok bu yaş aralığında sarkma ve gevşemelere rastlanır. Fakat erken yaşlarda sarkma sorunu yaşayıp ameliyat olmak istemeyen bireyler de ulthera fiyatı araştırması yaparak işlem uygulatabilir.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Genelde estetik kaygılarla yaptırılan G5 masajı insan sağlığı için olumlu etkiye sahip olduğu için aynı zamanda sağlık sektöründe de kullanılır. Bu sebeple sağlık açısından endişe duymanız gerekmez.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

İleride selülit sorunları yaşamamak ya da oluşan selülitleri gidermek için G5 masajı yaptırabilirsiniz. Yapılan masaj aynı zamanda kemik yoğunluğunu artırıcı etkiye de sahiptir. G5 masajının avantajları arasında zihinsel ve bedensel stresin artması da söylenebilir.

G5 Masajı Fiyatları

Fiyat araştırması her şeyde olduğu gibi G5 masajı için de oldukça popüler bir konudur. Masajı uygulatmak isteyen herkes mutlaka fiyat araştırması yapar. Siz de fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız görüştüğünüz uzmanlar size bu konuda yardımcı olacaktır. G5 masajı için belirlenen ücret hizmet alacağınız uzmana göre değişkenlik gösteren özelliğe sahiptir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Günümüzde spor yapmasına ve sağlıklı beslenmesine rağmen bazı bölgelerdeki yağlarından kurtulamayan insanlara rastlamak mümkündür. Bu tarz durumlarda soğuk lipoliz adeta kurtarıcı görevi görür. Lipoliz işleminin soğutularak uygulanması sonucunda bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız soğuk lipoliz fiyatları araştırması yapmaya başlayabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Eğer soğuk lipoliz fiyatları haricinde operasyonun etkisini merak ediyorsanız cevap bulmanız mümkünüdür. Bazı hastalar operasyonun ilk seansında bile etki gördüğünü söylemiştir. Fakat herkeste gözlemlenebilen etki kendini genelde 2-4 ay sonra gösterir. Süreçle ve soğuk lipolizin etkileriyle ilgili merak ettiğiniz soruları görüştüğünüz uzman kişilerle paylaşabilirsiniz. Böylece operasyon hakkında güvenilir bilgiler edinirsiniz.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Kolunuzda ve bacaklarınızda yağ birikimi oluştuysa soğuk lipoliz fiyatları hakkında bilgi edinerek hizmet alabilirsiniz. İnsanlar genelde kalça, basen ve popo bölgesindeki yağlardan kurtulmak için soğuk lipoliz uygulatır. Bunun yanı sıra sırt, bel ve karın bölgesindeki yağ birikimini gidermek için soğuk lipoliz yaptırmak mümkündür.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Soğuk lipoliz çoğunlukla 8-10 seansta tamamlanır. Fakat kimi durumlarda hastanın durumuna ve soğuk lipolizin sonucunda göre seans sayısında değişiklik yapılabilir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Eğer fiyatlara önem veriyorsanız her bütçeye uygun soğuk lipoliz işlemi yaptırabilirsiniz. Sadece soğuk lipoliz fiyatları hakkında araştırma yaparak karar vermek hizmetten memnun kalmamanıza sebep olabilir.