GÜZELLİK
Giriş Tarihi : 09-10-2021 14:21   Güncelleme : 09-10-2021 14:21

İzmir Lazer Epilasyon gibi İşlemler İle Güzellik Artık Hayal Değil!

İzmir Lazer Epilasyon gibi İşlemler İle Güzellik Artık Hayal Değil!

İzmir Lazer Epilasyon gibi İşlemler İle Güzellik Artık Hayal Değil!

 

Paris ışıltısı, son dönemlerde estetik ve güzellik alanında sık sık tercih edilen yöntemlerin başında gelir. Özellikle kadınlar tarafından son dönemlerin en popüler estetik yöntemi haline gelmiş ve yüz bölgesini kısa sürede göründüğünden daha güzel ve ışıltılı hale getirmesi ile kadınlar tarafından çok sevilmiştir. Anti-aging yaşlanma karşıtı olarak bilinen ve tedavi yöntemi olarak uygulanan bu yöntem sayesinde, yaşlanmaya başlı oluşumlardan kısa sürede kurtulmak da mümkün hale gelmiştir.

İzmir Botoks Nedir?

Günümüzde bir kesim kadınlar tarafından büyük rağbet gören İzmir botoks işlemleri, aynı zamanda bir kesim tarafından da oldukça merak edilen konuların başında gelir. Her ne kadar sadece estetik yöntemi olarak bilinse de botoks işlemleri, anti aging yani yaşlanma belirtilerine karşı uygulanan estetik yöntemler olmakla birlikte aynı zamanda tıp alanında da birçok şikâyet karşısında uygulanan etkili yöntemler arasında yer alır. Dolayısıyla da hem tıp hem de estetik alanında uygulama alanı geniştir.

İzmir Botoks Fiyatları

İşlemlerin yapılacağı bölge sayısı, İzmir botoks işlemlerinin yapılacağı bölgelerin genişliği ve hasta şikâyetlerinin ne derecede yoğun ve derin olduğu gibi hususlar fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olan hususlardır. Bu sebepten ötürü her merkezi kapsayan tek bir fiyat vermek mümkün değildir.

Her merkezin fiyat politikası doğrultusunda fiyatları farklılaşabilirken ayrıca her hastaya yapılan işlem farklı olduğundan diğer yandan bir merkezde hastadan hastaya göre de fiyat değişikliklerinin görülmesi olası bir durumdur.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Lazer epilasyon, kıl köklerine lazer ışınları göndererek kıl köklerinin tahrip olmasını ve bölgeden kıl çıkmamasını sağlayan teknolojik bir sistemdir. Vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilen İzmir lazer epilasyon işlemleri 12 yaşını geçmiş ve hem kıl rengi hem de cilt tipi uygun olarak herkeste uygulanabilir. Kişinin kıl renginin koyu olması, beyaz ya da sarı olmaması işlemin başarı oranını arttırır. Bu nedenle de özellikle beyaz tüyleri olan kişilere sunduğu lazer epilasyonun başarı oranı daha düşüktür.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon merkezlerinin günümüzde sayı olarak artması ile birlikte İzmir lazer epilasyon fiyatlarının da düşmesine ve her bütçeye hitap eden fiyatlar halin gelmesine ortam hazırlamıştır. Her lazer epilasyon merkezinde farklı fiyatlar görmek mümkündür.

Kişinin kıl yoğunluğu, epilasyon uygulanacak bölgenin sayısı ve genişliği ve seans sayısı gibi tüm hususlar doğrultusunda ve merkezin fiyat politikası da düşünülerek İzmir lazer epilasyon fiyatları her merkezde ve aynı zamanda her kişiye göre değişiklik arz eder.

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Paris ışıltısı, son dönemlerin en favori estetik yöntemlerinden birisi haline gelmiştir. Özellikle orta yaşlı kadınların yüzündeki yaşlanmaya bağlı oluşan kırışıklık ve çizgi oluşumlarını ortadan kaldırmak için tercih ettiği bir yöntemdir.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

Paris ışıltısı uygulaması da tıpkı İzmir botoks işlemleri gibi geçici işlemlerdir. İşlem yapıldıktan sonra 2 gün bölgede hafif ödem ve şişlik meydana gelir. Sonrasında ise bölgede beklenen sonuç görülmeye başlar. Uygulama ortalama 3 ay kadar kalıcılığını sürdürür. 3 ay sonra bölge eski haline dönmeye başlar. Ancak uygulama tekrar edildiği takdirde kalıcılık süresi de artacaktır.

Paris Işıltısı Fiyatları

Tüm merkezlerde fiyatlar uygulama alanının boyut ve işlem yoğunluğu gibi detayları doğrultusunda farklı seviyelerde görülebilir. Ultraviyole ve yer çekimi gibi vücut görünümüne ve sağlığına zarar veren unsurların zararlarını kol, el, yüz ve boyun gibi bölgelerden kaldırılması için paris ışıltısı uygulaması için doğrudan işlem merkezi ve işlemi yapacak olan uzmandan fiyat alınmalıdır.