GÜZELLİK
Giriş Tarihi : 11-10-2021 15:27   Güncelleme : 11-10-2021 15:27

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

 

Vücudun şekil alması bakımından bölgesel incelme farklı şekillerde yapılır. Birçok kişi bu konuda diyet ve egzersiz programlarından destek alırken birçok kişi ise uzman doktorlar gözetiminde teknolojik imkânlardan yararlanır. Özellik ve vücudun farklı noktalarında biriken inatçı yağlar liposuction, lipoliz gibi tedavi yöntemleri ile yok edilir. Dolayısıyla bölgesel incelme fiyatları yağlanmanın meydana geldiği bölge sayısı ve seans sayısına göre değişir.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Teknolojik gelişmelerin yaşandığı sağlık alanında kullanılan bölgesel yöntemleri içerisinde ses dalgalarının kullanıldığı ultrashape, soğuk lipoliz, mezoterapi ve liposuction gibi yöntemler bulunur. Hangi yöntem kullanılacaksa o işlem doğrultusunda bölgesel incelme fiyatları belirlenir.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Bölgesel incelme fiyatları tedavi yöntemine göre değişir. Çünkü her tedavi yönteminde farklı işlemler ve ürünler kullanılır. Ayrıca kişiden alınacak yağ hücre miktarı kişiden kişiye değiştiği için bölgesel incelme fiyatları da kişiye özel planlanır.

Baby Face Beauty İle Gelen Güzellik

Baby face Beauty fiyatı güzellik merkezleri tarafından her yıl güncellenerek duyurulur. Cilt yenilemede önemli bir devrim niteliğinde olan bu tedavi yöntemi cildin sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur. İnsan cildi hassas bir yapıya sahip olduğu için zararlı ışınlardan ve kötü hava koşullarından etkilenir. Aynı zamanda yaşın ilerlemesi ile birlikte kolejen üretimi de azaldığı için cilt esnekliğini kaybetmeye başlar ve lekelenir.

Bu gibi durumlarda profesyonel anlamda uygulanan baby face Beauty ile cilt kendini yenilemeye başlar ve ışıltılı görünür. Özellikle estetik açıdan kötü görüntüye neden olan cilt lekeleri, ince çizgiler, sivilce ve akneler bu tedavi yöntemi ile ortadan kalkar.

Baby Face Beauty Nedir?

Kusursuz ve aydınlık bir cilde sahip olmak isteyen birçok kişi baby face Beauty ile bu amaca ulaşıyor. Baby face Beauty lazer ışınları kullanılarak cildin ihtiyaç duyduğu besleyici ve onarıcı karışımların cilde yedirme işlemidir. Cildin yenilenmesi için hazırlanan vitamin mineral kompleksi ve cilde transfer edilir ve bu şekilde cilt kendini onarmaya başlar. Baby face beauty fiyatı özel karışım içeriğine göre belirlenir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

İleri düzey ve yenilikçi bir uygulama olan baby face Beauty işlemi sırasında kullanılan lazer ışını cilt yüzeyinde küçük mikro kanalların açılmasını sağlar. Cildin dıştan içe beslenmesini sağlayan bu işlem ile açılan kanallara özel olarak hazırlanan kompleksler yedirilir. Kişiye özel hazırlanan ampüller cilde yedirildikten sonra cildin kolajen üretimi yeniden tetiklenir ve cilt esnek bir yapıya kavuşur. Baby face Beauty fiyatı kullanılan malzemelerin içeriğine ve kalitesine göre değişir.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Hydrafacial cildi derinlemesine temizleyerek bakterilerden arındırır. Daha sonra cilt yüzeyine uygulanan peelingler yardımı ile nemlenir ve hazırlanan içerikler cilde yedirilir. Cildin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanan serumlar cilde transfer edilir. Hydrafacial fiyatı kişinin cilt yapısına ve ihtiyacına göre belirlenir.

Son aşamada ise uygulanan led teknolojisi ile tüm bu serumlar cilt içerisine hapsolur. Böylece cildin onarılması ve yenilenmesi sağlanır. Bu doğrultuda Hydrafacial fiyatı yapılan tüm işlemlerin ardından belirlenir.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cilt bakımı için geliştirilen birçok yenilikçi teknoloji bulunur. En çok tercih edilen uygulamalardan biri olan hydrafacial cildin parlak, ışıltılı, aydınlık ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Hydrafacial ağrısız ve acısız bir işlem olduğu için her yaş grubuna uygulanır. Cildi etkili bir şekilde temizlerken tahriş olmasını önler. Cilt tonu düzensizliklerini giderir. Genişlemiş gözenekleri daraltır, ciltteki akne ve sivilceleri yok eder, lekeleri giderir. Hydrafacial fiyatı kişinin cilt tipine ve ihtiyacına göre belirlenir.