GÜZELLİK
Giriş Tarihi : 09-10-2021 15:34   Güncelleme : 09-10-2021 15:34

Liposuction Ameliyatı ile Bilinmesi Gerekenler

Liposuction Ameliyatı ile Bilinmesi Gerekenler

Liposuction Ameliyatı ile Bilinmesi Gerekenler

 

Ankara liposuction vücudun farklı noktalarında biriken fazla yağları vakumlama tekniğini kullanarak yok ediyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüz insanlarının ihtiyaç ve beklentisi daha profesyonel karşılanıyor. Bu doğrultuda liposuction ile vücutta biriken inatçı bölgesel yağlar alınır ve bölgesel incelme sağlanır.

Vücudun daha estetik ve belirgin kıvrımlara sahip olmasında ideal bir işlem olan liposuction her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Bu yöntem sayesinde insanlar hayal ettikleri düzgün vücut hatlarına kavuşurlar. Ankara liposuction uzman cerrahlar gözetiminde kişiye özel planlanan operasyonlar sonrası fazla yağ hücrelerini yok ediyor.

Liposuction Nedir?

Cerrahi bir işlem olan liposuction bölgesel yağlanmaya son veriyor. Bu uygulama bir zayıflama tekniği değildir. Sadece diyet ve egzersizlerle yok edilemeyen inatçı bölgesel yağları ortadan kaldırıyor.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Geliştirilmiş bir teknik olan liposuction kişiye özel planlanır. Kullanılan cihazlar ve uygulamalar sayesinde liposuction farklı yöntemler şeklinde hastaya uygulanır. Kullanılacak yöntem doktor ve hastanın isteği doğrultusunda belirlenir. Bu yöntemler içerisinde lazer ışınları ile gerçekleşen liposuction, ıslak liposuction ve ultrasonik liposuction bulunur. Ankara liposuction tüm bu yöntemler ile gelen hastalara kolaylık sağlıyor.

Liposuction Hangi Durumlarda Yapılır?

Hastalara liposuction öncesinde diyet programları ve egzersiz çalışmaları tavsiye edilir. Bu işlemlerden sonra olumlu bir sonuç elde edilemediği takdirde liposuction operasyonu önerilir.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Ankara meme büyütme dolgun ve hacimli göğüslere sahip olmak isteyen bayanların doğru adresidir. Kadınlığın simgesi olan göğüsler küçük ya da şekilsel bozukluğa sahip olabilirler. Bu nedenle günümüzde geliştirilen farklı yöntem ve tekniklerle meme büyütme ameliyatı yaptırmak mümkündür. Bayanların isteği ve beklentisi doğrultusunda en uygun yönteme karar verilir. Hastanın kendi vücudundan alınan yağ dokusu ve kök hücreler yardımı ile meme büyütme ameliyatı uygulanabilir.

Meme büyütme yöntemleri içerisinde en çok tercih edileni ise implantlardır. Ankara meme büyütme silikon ve tuzlu su içerikli implantlar yardımı ile istenilen büyüklükte göğüsler elde eder.

Meme Büyütme Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Meme büyütme ameliyatı sonrasında hastanın göğsünde şişlik ve morluklar meydana gelebilir. Bu nedenle uygun görülen ağrı kesiciler kullanılır. Bunun dışında hastaların bol bol dinlenmesi gerekir. Dinlenme süresinde ağır işler yapmamak gerekir. Ankara meme büyütme memelerin formuna uygun sporcu sutyeni kullanılmasını önerir.

Meme Küçültme Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Kadın göğsü farklı nedenlerden dolayı büyük olabilir. Bu durum hem sağlık açısından hem de estetik açıdan kötü bir görüntüye neden olur. Dolayısıyla bu sorundan kurtulmak amacıyla pek çok kadın meme küçültme ameliyatını tercih ediyor. Ankara meme küçültme estetik açıdan vücut hatları ile orantılı meme formu elde etmek amacıyla meme küçültme ameliyatını gerçekleştirir.

Meme Küçültme Nasıl Yapılır?

Meme küçültme ameliyatı öncesinde memeden alınacak fazla yağ dokusu belirlenir ve hasta genel anestezi ile uyutulur. Koltuk altından ya da memenin alt kısmından atılan kesiler ile meme içerisine ilerlenir. Ardından fazla olan yağ dokusu ile birlikte fazla deri de vücuttan atılarak göğüsler daha şekilli ve dik bir yapıya kavuşur.

Meme Küçültme Kimler Olmalı?

Büyük ve iri göğüsler boyun, sırt ve omuz ağrılarına neden olur. Bu durum kişinin yaşam kalitesini düşüreceğinden dolayı Ankara meme küçültme profesyonel anlamda memeyi küçülterek hastaları sağlıklarını kavuşturur.

Meme Küçültme Fiyatları

Meme küçültme ameliyatı fiyatları memeden alınacak yağ dokusuna ve gerçekleştirilecek ekstra işlemlere göre belirlenir. Ankara meme küçültme belirlediği şeffaf fiyatlarla gelen hastalara yardımcı olur.

 

vadivadi