GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-10-2021 13:32   Güncelleme : 11-10-2021 13:32

Rampa Saç

Rampa Saç

Rampa Saç

 

Günümüzde birçok sektörde saç adı verilen levha metaller kullanılmaktadır. En çok sanayi, endüstri ve inşaat sektörlerinde yer alır. Piyasada çok sayıda çeşitleri mevcuttur. Bunlardan birisi de rampa saç çeşididir. Genellikle tır gibi büyük boyutlu araçlara yükleme yapmak için tercih edilir. Bu sayede insan gücü minimum seviyeye düşer. Hem hızlı hem de kolay bir yükleme gerçekleştirilmesi sağlanmış olur. Ayrıca kamu kuruluşlarının girişinde merdiven bulunan yerlerde de sıkça karşılaşırız. Bunun sebebi engelli bireylerin tekerlekli sandalyeleriyle kolayca çıkmasına olanak tanımaktır.

Rampa Saç Fiyatları

Her üründe olduğu gibi rampa saç fiyatları içinde net bilgi vermek doğru değildir. Çünkü sürekli değişmesinin yanı sıra bazı faktörlere göre de farklılık gösterir. Bu faktörlere boyutu, yapıldığı malzemenin kalitesi ve özellikleri örnek verilebilir. Farklı kalınlık ve uzunlukta olabilirler. Bunun nedeni kullanım alanıdır. İnşaat sektöründe sık olarak tercih edilmesinin sebebi çok dayanıklı olmalıdır. Ayrıca tank üretimi, çatı kaplama ve otomobil yapımında olmazsa olmaz malzemeler arasında yer almaktadır.

En kaliteli rampa sac ürünleri için https://www.sanayiden.com/kutuk-mil-haddelenmis-sanayi-sanayi-urunleri buradaki sayfadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.