GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-10-2021 12:35   Güncelleme : 16-10-2021 12:35

Lazerle Yara İzi Tedavisi

Lazerle Yara İzi Tedavisi

Lazerle Yara İzi Tedavisi

 

Lazerle yara izi sildirme fiyatları kişiden kişiye değişir. Çünkü bireylerde oluşan yara izleri büyüklüğüne ve derinliğine göre farklılık gösterir. Dolayısı ile yara sildirme işlemlerinde kişiye özel planlama yapılır. Cilt üzerinde meydana gelen yara ve ameliyat izleri kendiliğinden iyileşme göstermediği için lazer teknolojisinden faydalanmak daha doğru olacaktır.

Çünkü bu izler zamanla kişiyi estetik açıdan rahatsız etmeye başlar. Bundan dolayı etkili bir sonuç elde etmek isteyenler bu konuda profesyonel destek sunan kliniklerden yardım alırlar. Düzenlenen seanslar sonrası lazer atışları ile yara izleri zamanla yok olur. Lazerle yara izi sildirme fiyatları kişiye göre planlanan seans sayısına bağlıdır.

Lazerle Yara İzi Sildirme Nedir?

Yüzde oluşan sivilce, akne izleri ile birlikte vücudun farklı noktalarında meydana gelen yara ve ameliyat izleri farklı şekillerde tedavi edilir. Eski cilt dokusunu yeniden elde etmek amacıyla lazerle yara izi sildirme bu konuda ideal bir işlemdir.

Lazerle Yara İzi Sildirme Nasıl yapılır?

Lazerle yara izi sildirme düzenlenen seans sayısına göre istenilen sonucu sağlar. Lazer ışınları ile deri üzerinde küçük mikro kanallar açılır. Açılan bu kanallar cildin kendini yenilemesine ve onarmasına yardımcı olur.

Lazerle Yara İzi Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

Franksiyonel lazer etkili bir yapıya sahip olduğu için derinin alt tabakasına kadar ilerleyerek bu alanların onarılmasını sağlar. Franksiyonel CO2 lazer dışında yara izlerini sildirme yöntemleri içerisinde PRP, altın iğne ve gençlik aşısı gibi uygulamalarda bulunur. Lazerle yara izi sildirme fiyatları kullanılacak yönteme, yara izi sayısına ve yaranın genişliğine göre değişir.

Kılcal Damar Tedavisi Uygulanır?

Örümcek ağına benzer bir görüntüye sahip olan kılcal damarlar lazer teknolojisi ile düzelir. Ağrı ve kötü görüntüye neden olan kılcal damar görüntüsünün nedeni tam olarak bilinmemektedir. Kadınlarda daha çok bacakta görülen kılcal damar görüntüsü günümüz imkânları doğrultusunda kılcal damar tedavisi ile düzeltilir.

Yüzde ve bacaklarda kötü görüntüye neden olan kılcal damarlar çeşitli tedavi yöntemleri ile düzeltilir. Kılcal damar tedavisi için geliştirilen lazer ışınları, radyo frekans dalgası ve köpük tedavisi ile giderilir.

Kılcal Damar Tedavisi Fiyatları

Yeni nesil cihazlar ve uygulamalar sayesinde kılcal damar tedavisi mümkündür. Kılcal damar tedavisi fiyatları düzenlenecek seans sayısına göre değişir. Kişinin tedavisinin devam eden sürecine göre fiyatlarda değişiklik olabilir.

Sivilce İzleri Lazer Tedavisi Uygulanır?

Lazer cihazları günümüzde yaygın bir kullanıma sahiptir. Bu alanlardan biri de yüzde oluşan sivilce izleridir. Kullanılan fraksiyonel CO2 lazer sivilce izlerini gözle görülür bir şekilde yok ediyor. Ağrılı bir işlem olan fraksiyonel lazer sırasında anestezik krem kullanılır. İşlem sonrası cilt üzerinde kızarıklık meydana gelebilir. Bu durum tamamen geçicidir.

Sivilce izlerinde kullanılan fraksiyonel lazer sivilce izinin genişliğine ve derinliğine göre seanslar ve atışlar ayarlanır. Derin sivilce izleri yaklaşık 5 seans tedavi gerektirir. Sivilce izleri lazer tedavisi fiyatları kişiye özel planlanan bir uygulamadır.

Sivilce İzleri Lazer Tedavisi Ne İşe Yarar?

Kişiyi estetik açıdan olumsuz etkileyen sivilce izleri lazer tedavisiyle giderilir. Böylece cilt sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Ayrıca lazer tedavisi kolajen üretimini yeniden tetiklediği için cildin onarılmasına yardımcı olur.

Sivilce İzleri Lazer Tedavisi Hangi Mevsimde Yapılır?

Sivilce izleri için geliştirilen lazer tedavisi yaz ayları dışında her mevsimde yapılabilir. Sivilce izleri lazer tedavisi fiyatları yaranın genişliğine ve derinliğine göre kullanılacak yönteme bağlı olarak değişir.

Sivilce İzleri Lazer Tedavisi Fiyatları 2021

Sivilce izleri lazer tedavisi fiyatları dermatolog doktorunun kişiye yapılacak uygulamaya göre belirleyeceği fiyat doğrultusunda yapılır.