SAĞLIK
Giriş Tarihi : 18-10-2021 14:22   Güncelleme : 18-10-2021 14:22

Penis Büyütme Operasyonu Etkili Midir?

Penis Büyütme Operasyonu Etkili Midir?

Penis Büyütme Operasyonu Etkili Midir?

 

Penis büyütme operasyonunun ardından alınan bireysel sonuçlar tamamen hastanın anatomisine bağlı bir durumdur. Hastaya göre uygun olacak yöntem ve doğru teknik kullanılıp yapılan ameliyatta penis boyunda 2 ve 4 cm arasında bir artış görülebilir.

Ameliyattan sonra iyileşme süresi de penis büyütme operasyonunda tedavinin bir parçası olarak kabul edilir. Hekim açısından uygun görülen talimatlara ve bakım yöntemine göre hareket edildiği zaman alınan sonuçlar gayet iyi yönde olur. Operasyondan hemen hemen 2 hafta süre sonra hekim onayı ile beraber penis gerdirme egzersizlerine başlanır.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Erkek ve partneri cinsel beraberlik esnasında penis boyundan dolayı tatmin olamıyorsa ve penisin boyu androlog sonucuna göre ideal ölçünün altında ise penis uzatma cerrahisine gidilebilir. Penis büyütme için en çok kullanılan yöntem penisin karın duvarına bağlanmasına neden olan asıcı bağın kesilmesi olur.

Bu bağ kesildikten sonra penisin uzantısı olan fakat bağ sebebiyle görünmeyen kısmı çalışıyor hale getirilir. Penis sönükken dahi sertleştiyse uzama kendisini belli eder. Bu hususta penis uzatma tedavisine gelen kişilerin oldukça gerçekçi beklenti içerisinde olması gerekir. Operasyondan sonra ereksiyon halindeki penis boyu 3 ila 4 cm kadar bir uzama elde edebilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme fiyatları hem yüzeysel hem de asıcı bağları gevşetilip penisin gözükmeyen kısmı dışarıya çıkarılır. Uygulanan yöntemde normal olarak var olan fakat penisin gözükmeyen yeri ortaya çıkarılıp bir uzama gerçekleştirilmiş olur. Bu uzama genellikle hem penis sönükken hem de ereksiyon sırasında kendisini belli eder.

Tercih edilen penis büyütme dünyadan en güncel uygulanan ve hastaları memnun eden yöntemdir. Peniste hiçbir şekilde duyu, ereksiyon veya his kaybı oluşturmaz. Bu yöntem daha çok penisin içinde kalan dokusunun dışa aktarılma yöntemidir. Sonuç olarak ise peniste en fazla 3 ila 4 cm bir uzama sağlanmış olur.

Penis Büyütme Mümkün müdür?

Penis boyutunu ve çapını ameliyat ile penis büyütme fiyatları ile ebetteki mümkündür. Bu operasyon yönteminde genellikle vücudun başka bölgesinden yağ veya doku alınır bu doku penise enjekte edilir. Ameliyatların sonucu bazen değişiklik gösterebilir ve cinsel işlev bozukluğu gibi başka komplikasyonlar ortaya çıkabilir.

Penis Uzatma Ameliyatları

Bazı penis büyütme ameliyatında genellikle pubis kemiği ve penis kökü ortasındaki deri altıyla kemik arasında yer alan penisin asıcı ve tutucu bağı olan suspansor ligamentin kesilip pisin vücut içerisinde bulunan bir kısmını dışarı çıkarılmasıdır.

Penis büyütme fiyatları sonrası uygulanan bu yöntem ile penisin boyu ereksiyon sırasında değil normal olarak da artırıldığıdır. Ereksiyon halinde bir değişiklik oluşmaz. Bu ameliyatın riski ereksiyon sırasında penis stabilitesinin azalmasıdır. Bu yöntem çok fazla tercih edilen bir yöntem değildir.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Ameliyattan önce pek çok tahlil ve tetkik yapılır. Çıkan sonuçların uygunluğuna göre ameliyat planlaması yapılır. Penis büyütme fiyatları ameliyattan önce yürütülen tahlillerin haricinde ameliyata girecek bireyin nelere dikkat etmesi konusunda uzman hekim bilgilendirme yapar.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Penis büyütme sonrası ilk 24 saat ağrı sızı olması normaldir. Bu sürede hastanede olacağınız için ağrı kesiciler uygulanır. 24 saat sonrasında eve çıkmanız mümkündür. O esnada evde daha dikkatli olmanız gerekir. Yavaş yavaş yürümeye başlarsınız ve sıvı gıdalar tüketmeniz gerekir. Pansuman ilk 5 ve 7 gün sürer ona göre pansumana gitmeniz gerekir.

Penis Büyütme Fiyatları 2021

Genellikle penis büyütme fiyatları hasta koşuluna, kullanılması gereken ameliyat tekniklerine ve hangi cerrahi kombinasyonların uygulandığına göre farklılık gösterir.

https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ hakkında bilgi için hemen tıklayın.