GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-12-2021 18:15   Güncelleme : 06-12-2021 18:15

Cartier Panthere

Cartier Panthere

Cartier Panthere

Cartier Panthere

Cartier, kol saatlerinin en belirgin özellikleri sahip oldukları gösteriştir. Marka yapmış olduğu bu ışıltılı tasarımlara vermiş olduğu farklı farklı isimlerle de dikkat çeker. Cartier Panthere de en klasikleşmiş tasarımlardan biridir. Modelin müşterilerinin beğenisine sunulduğu ilk tarih 1904 yılıdır. O zamandan bu güne model, kollarında ışıltıyı taşımak isteyen müşterilerin vazgeçilmesi olmuştur. Bu tasarımların hepsi zarif yapıları ve üretimlerinde kullanılan çok değerli malzemeler ile ön plana çıkmıştır. Özellikle yeni nesil teknolojilerle desteklenen kol saatlerinin son zamanlarda üst düzeyde bir kalitede olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu noktada karşımıza birbirinden farklı saat modelleri de çıkmaktadır.

Cartier Panthere Modelleri

Marka bu modelini tek bir formda üretmemiştir. Müşterilerin birbirinden farklı olan zevklerine hitap etmeyi amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda da Cartier Panthere modelinin kasaları yuvarlak veya dikdörtgen şekilde üretilmiştir. Ayrıca renk konusunda da beyaz, sarı, gül rengi ve bicolor seçenekleri bulunmaktadır. Tam da bu kapsamda karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçeneğin çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Böylece talebimize uygun bir şekilde bu tarz ürünlere sahip olmanız da mümkün olacaktır.

Tasarımın en dikkat çeken yönü ise kullanılan altın, elmas ve pırlantadır. Bu değerli malzemelerin kullanım yoğunluğu fiyatlandırma ve tasarım üzerinde doğrudan etkili olur. Bu durumda seride ki saatlerin 3 segmentte üretilmesine neden olmuştur. Bu değerli tasarımlardan size en uygun olanı https://entropia.club/tr/product-category/cartier-modelleri/kadin-saatleri/panthere-de-cartier-modelleri/ adresinden güvenle satın alabilirsiniz.