GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-12-2021 23:06   Güncelleme : 06-12-2021 23:06

Şehirler Arası Nakliyatta İris Express

Şehirler Arası Nakliyatta İris Express

Şehirler Arası Nakliyatta İris Express

Şehirler Arası Nakliyatta İris Express

Şehirlerarası nakliyat hizmeti alma durumunda olanlar haklı olarak işinde uzman olan bir firma ile çalışmak istemektedir. Kişiler farklı nedenlerle şehir değiştirmek zorunda kalabilir. Tayin, emeklilik, evlenme ya da özel nedenlerden dolayı taşınmak zorunda olanlar için eşyaların emniyetli bir şekilde taşınması önemlidir. Maddi değeri oldukça yüksek olan mobilyalar, beyaz eşyalar ve tüm kullanım eşyalarının ayrı ayrı kaliteli ambalaj malzemeleri ile kaplanması gerekmektedir. Bizler İris Express olarak eşyalarınıza gereken özeni ve dikkati göstermekteyiz.

Ekip elemanlarımız işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. 15 yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe yer almamız işimizde deneyim kazanmamızı da sağlamıştır. Firmamız sizlere şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, uluslararası nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, müze taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, eşya depolama ve daha birçok hizmet vermektedir. Bu hizmetleri kara yolu, hava yolu, deniz yolu ve demir yolu taşımacılığı olarak sizlere sunmaktayız. İhtiyacınız olan hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için internet sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerimiz

Şehirlerarası nakliyat firmaları arasında oldukça fazla bilinen ve tanınan firmamız belli bir iş ahlakına göre çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için paradan daha önemlidir. Onların memnun kalması için elimizden gelen yardımları sunmaktayız. Taşınması gereken kişiler bize ulaşarak alacakları hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirler. Bu hizmetlerden önemli olanlarını bahsetmemiz gerekirse;

  • Nakliyat sözleşmesi yaparak yapılacak bütün işleri listeleriz.
  • Sigortalı taşımacılığı sizlere sunarak eşyalarınızda oluşabilecek olumsuzluklara karşı önlem almaktayız.
  • Asansörlü taşımacılık hizmeti sizlere verilerek yüksek katlı binalardan bile eşyalarınızı sorunsuzca indirmekte ve çıkarmaktayız.
  • Mobilyalarınızı parçalara ayırarak ayrı ayrı kaliteli ambalaj malzemeleri ile kaplamaktayız.
  • Koltuk, sandalye, çekyat gibi kumaş aksanlı kullanım eşyalarınızı korumak için düzgünce sarmaktayız.
  • Duvara monte edilmiş ürünler ve eşyalar yerinden çıkarılarak paketlenmektedir.
  • Beyaz eşyalarınız tesisatlarından çıkarılarak kalın ambalaj malzemesi ile kaplanmaktadır.
  • Kamyona yükleme belli bir düzen içinde yapılarak yolda karşılaşılacak olan olumsuzluklardan korunmaktadır.
  • Gidilen yerde kurulum ve yerleşim elemanlarımız tarafından yapılarak tüm ambalaj malzemeleri toplanmakta, eviniz temiz bir halde size teslim edilmektedir.  

 

 

Şehirlerarası Nakliyatta Öncü Firmayız!

Şehirlerarası nakliyat firmaları arasında tercih edilen öncü bir firma olmaktan gurur duymaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle onların yükünü oldukça hafifletmekteyiz. Neticede taşınma işlemi hem zor hem de yorucu bir durumdur. Bizler bunun bilincinde olduğumuz için kısa zamanda taşınmanız için sizlere yardımcı olmaktayız. İşimize hız kazandırması için asansörlü nakliyat hizmetlerimizi sizlere sunmuş bulunmaktayız. Evinizin balkonuna ya da penceresine konumlanan asansörle bütün eşyalar kamyona güvenli bir şekilde indirilmektedir. Merdivenden indirilmeyen eşyalarınız böylelikle herhangi bir yere çarpma ve darbe alma riskinden de korunmuş olmaktadır. Üstelik az kişiyle fazla kalabalık olmadan böylelikle taşınmanızı kolaylaştırmaktayız.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatlarımız

Şehirlerarası nakliyat fiyatları firmamız tarafından uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde gidilecek olan mesafenin uzaklığı büyük etkendir. Eşyalarınızın az ya da çok olması, ona uygun kamyonun size tahsis edilmesi, asansörlü nakliyat hizmetlerinin verilmesi ve çalışan personel sayısı gerçek fiyatı ortaya çıkarmaktadır. Eğer taşınma durumunuz gündeme geldiyse bizlerden fiyat teklifi aldıktan sonra karar vermenizi tavsiye ederiz. Şehirlerarası nakliyat fiyatları sizlerin bütçesi düşünülerek ortaya çıkmıştır.

Şehirlerarası nakliye konusunda kaliteli hizmet almak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilir. Deneyimli personellerimizden hizmet alabilir. İris Express olarak sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bir şehirden farklı bir şehre taşınmak isteyenler eşyalarının güvenli taşınması konusunda firmamıza güvenebilir ayrıca referanslarımızı da inceleyebilirler. Bizi arayarak ya da internet sitemizi inceleyerek daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.