GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-12-2021 21:54   Güncelleme : 16-12-2021 21:54

Kenan Karaman İle İlk İdman!

Kenan Karaman İle İlk İdman!

Kenan Karaman İle İlk İdman!

Kenan Karaman İle İlk İdman!

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir şekilde devam ettirirken futbolcularının motivasyonu da sürekli olarak artış gösteriyor. Bunun yanı sıra transferi yeni gerçekleşene ve Beşiktaşlı futbolcular arasındaki yerini alan Kenan Karaman’da futbolcularla beraber ilk antrenmanını yaptı. Böylece aslında Beşiktaş, Kenan Karamanla olan ilk idmanını da gerçekleştirmiş, antrenmanını tamamlamış oldu.

BJK Nevzat Demir Tesisleri içerisinde yapılan idmanlara teknik direktör Sergen Yalçın eşliğinde devam edilirken Kenan Karaman ile beraber yapılan ilk idman ortalama bir buçuk saat kadar sürdü. Kondisyon ve tektik çalışmaları üzerinde yoğunluk verilen bu idman içerisinde de belirli çalışmalar da yapıldı. Antrenman ise yapılan çalışmaların ardından üç takım içerisinde yapılan turnuva maçları ile son buldu.

Kenan Karaman Beşiktaş’ta Antrenmanda!

Beşiktaş içerisinde yeni transfer olan Kenan Karaman vakit kaybetmeden yeni sezon hazırlıkları içerisine dahil oldu. Böylece takım ile arasındaki uyumu ve birliği de net bir şekilde görebildiğimiz Kenan Karaman yeni sezona bomba gibi gelen Beşiktaş ile beraber tüm idmanlara, çalışmalara birebir katıldı.

Yapılan idmanlar sürekli olarak devam ederken aynı şekilde sürecek olan bu çalışmalara artık Kenan Karaman da eksiksiz bir şekilde katılacak çünkü ilk antrenmanına bugün içerisinde katıldı ve futbolcu arkadaşlarıyla da bir fotoğraf çekinmeyi ihmal etmedi. Kendini yeni sezon içerisine hazırlayan takım içerisinde, varlığını gösterecek gibi duruyor. https://ucansupurgedernegi.com