DÜNYA
Giriş Tarihi : 22-12-2021 21:50   Güncelleme : 22-12-2021 21:50

Türk Hava Yolları, Türk Kadınının Gücünü Gösterdi

Türk Hava Yolları, Türk Kadınının Gücünü Gösterdi

Türk Hava Yolları, Türk Kadınının Gücünü Gösterdi

Türk Hava Yolları, Türk Kadınının Gücünü Gösterdi

Başlayan ve ilgiyi üzerine çeken Voleybol Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi son sürat devam ediyor. C Grubu 3. Maçında da aynı heyecan artarak devam etti. Maç içerisinde Türk Hava Yolları farkı görüldü. Türk Hava Yolları tam da Türk kadınından beklenecek bir güçle ilerledi. Maç içerisinde karşı karşıya geldiği Çekya’nın Duka takımını yendi. 3-0 bir galibiyet kazanan Türk Hava Yolları temsilcimiz olarak tüm yurdu gururlandırdı. Büyük destek mesajları gelmeye devam ederken kadınlarımızın sesi artık çok daha güçlü çıkıyor.

TVF Burhan Felek Vestel salonunda yapılan her an için nefes kesiciydi. Maç içerisinde olan ataklar ve savunmalar Türk Hava Yolları başarısını da görmeye yeterdi. Türk Hava Yolları çalışmalarını başarıyla taçlandırırken ülkemizin de gururu oldu. Yetmiş iki dakika süren maç içerisinde setler de oldukça iyi sonuçlarla tamamlandı. Bu yüzden maç için yapılan yorumlar da bir hayli olumluydu. Türk Hava Yolları maç içerisindeki motive hali ile de yüzlerde bir tebessüm bırakıyordu.

Dukla Türk Hava Yollarına Mağlup Oldu

Dukla’nın mağlubiyetiyle beraber sonuçlanan maç sonucunda sevinç de üst seviyedeydi. Türk Hava Yolları sporcuları kendi içerlerindeki yaşadıkları sevinci ülkemize de taşıdırlar. Temsilcimiz olarak çıktıkları maçta, tam da beklenen performansa imza attılar. Tüm detaylara ulaşabilmek adına da Justin TV takip edilebilir durumda. Banko maçlar ve çok daha fazlası için de tercih edebilirsiniz. Maçların sonuçları için yapılan iddia tahminleri de buradan kontrol edilebilir.