GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-12-2021 15:01   Güncelleme : 28-12-2021 15:01

ERP Hakkında Merak Edilenler

ERP Hakkında Merak Edilenler

ERP, kurumsal kaynak planlaması anlamına gelir ve bir kuruluşun çeşitli kollarını birleştiren ve bütünleştiren bir yazılımdır. Aynı zamanda şirketin operasyonlarının çoğunu otomatikleştirmeye yardımcı olur. Ek olarak, ERP yazılımı, son derece gelişmiş teknik tahminlerde de yardımcı olabilir.

ERP çözümlerinin kullanımı

Genel olarak, ERP sistemleri, bir kuruluşun büyümesi, yönetim personelinin y günlük işlerini koordine etme ve yürütme yeteneğini aştığında uygulanır. Tüm ERP modüllerinin kollektif olarak kullanımları aşağıdaki listedeki gibidir:

- Manuel veri girişi, çevre yazılımı ve entegre donanım aygıtları aracılığıyla birden fazla temas noktasından bilgi toplamak.

- Çeşitli işlemleri koordine bir şekilde yürütmek için sorumlulukları temsil etmek.

- Dış bağımlılıkların yanı sıra çeşitli işlemlerin gerçek zamanlı izlenmesi.

- İlerleme raporları oluşturmak ve sapmalar durumunda acil durum planlama stratejileri önermek.

- Her aşamada verimlilik kaybını değerlendirmenize ve onları en aza indirmek için etkili bir çerçeve oluşturmanıza yardımcı olmak.

Unutmayın, UnoPro, Akademik, profesyonel yöneticilik, girişimcilik ve sanayicilik bilgi ve tecrübesine sahip Türkiye’nin tek eğitim ve danışmanlık kurumudur. Kurumsal firmalardan KOBİ ve küçük işletmelere kadar her segmentten üretim firmasındaki üretim yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip olan UnoPro, Türkiye’nin ilk yerli ve milli Model Fabrika’sında sanayinin yalın ve dijital dönüşümü için size özel hazırlanmış eğitim müfredatı ile önce yalınlaşmanıza ve daha sonra Endüstri 4.0’a uygun bir şekilde dijitalleşmenize yardımcı olur. Hemen iletişime geçin!