EĞİTİM
Giriş Tarihi : 30-12-2021 15:33   Güncelleme : 30-12-2021 15:33

Herkesin takip ettiği FLDB coin ne zaman borsada listelenecek?

Herkesin takip ettiği FLDB coin ne zaman borsada listelenecek?

Herkesin takip ettiği FLDB coin ne zaman borsada listelenecek?

Herkesin takip ettiği FLDB coin ne zaman borsada listelenecek?

FLDB coin Türkiye başta olmak üzere birçok farklı ülkede başarıyla ilgi görmüş bir girişimdir. "Freelance Database" adı verilen bu özel madeni para, pandemi döneminde yaygınlaşan freelance çalışma sistemleri ve özel projeler için dijital çözümler sunuyor.

 

Hizmet ve ürün satışlarında farklı aracı kurumları ve platformları kullanmak zorunda kalan serbest çalışanlar, FLDB Coin sayesinde bu yüksek komisyonlardan kurtulurken aynı zamanda yatırım yapma ve coinin değer kazanması ile birlikte kazançlarını çok daha artırma imkanı buluyor. Ödeme alma ve transfer işlemlerinde yaşanan sorunların giderilebilmesi için bu noktadan hareket ile geliştirilen kripto coin, şu anda ön satış süreçlerinde ve büyük ilgi görüyor.

 

Kısıtlamalar nedeniyle, FLDB'nin dolaşımı ekosistemindeki tüm dengeyi sağlamıştır.

 

FLDB coin ne zaman listelenecek?

FLDB Coin için hazırlanan yol haritası, tanıtım yoluyla başarılı bir şekilde herkesin dikkatini çekti ve tüm sürecin şeffaflığını sağladı. FLDB Coin'in resmi açıklamasına göre, listeleme 2022'nin ikinci çeyreğinde başlayacak. FLDB coin dünyanın en popüler ve en güvenli kripto para borsasında listelenecek ve listeleme ile değeri artacak.

 

Mevcut projenin başlangıç ​​noktası ve amacı resmi web sitesindeki açıklama ve tanıtım yoluyla iletildiğinden, isteyenler projeyi beyaz kağıttan da takip edebilir ve yatırımlarına FLDB Coin'i ekleyebilirler.

 

FLDB Coin nasıl satın alınır?

 

FLDB Coin bu amaçla geliştirilmiş ve freelance bir sisteme odaklanmış olsa da, FLDB Coin yeni kripto para birimlerine yatırım yapmak ve düşük değerli büyük miktarlarda para satın almak isteyenler için cazip bir seçenek olarak görülüyor.

 

FLDB coin satın almak isteyenler için www.fldbcoin.com üzerinden işlem yapmaları yeterlidir. Hızlı ve güvenli bir altyapı üzerinden hizmet veren resmi web sitesinde kullanıcılar, kısa bir üyelik sürecinin ardından diledikleri miktarda kripto para satın alarak cüzdanlarında saklamaya ve saklamaya başlayabiliyor. FLDB Coin, özel bir komisyon ve bonus sistemi ile yatırımdan daha fazla gelir elde etme imkanı sunmuş olup, kısa sürede benimsenmiş ve desteklenmiştir.

 

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç