GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-02-2022 15:00   Güncelleme : 02-02-2022 15:00

Tüy Dökücü Krem ile Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olabilirsin!

Tüy Dökücü Krem ile Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olabilirsin!

Tüy Dökücü Krem ile Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olabilirsin!

Tüy Dökücü Krem ile Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olabilirsin!

Kadın ve erkekler için kişisel bakım son derece önem taşır.  Kişisel bakımın olmazsa olmazı ise istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. Günümüzde bunun birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında;

  • Ağda
  • Epilasyon
  • Lazer
  • Tüy Dökücüler

İstenmeyen tüylerden en acısız ve hızlı kurtulmanın yöntemlerinden biri tüy dökücüdür. Peki tüy dökücü krem nedir ve nasıl kullanılır?

Tüy dökücü krem pratik, acısız ve hızlı bir şekilde tüyleri yok etmeye yardımcı olur. Özellikle vaktin yetersiz olduğu zamanlarda en etkili ve hızlı yolu sunar. Yüksek kaliteli ürünler tercih ettiğiniz sürece sağlığa zararsız, modern ve ev konforunda tüylerden kurtulmanıza çözüm sağlar.

Veet Tüy Dökücü Krem

Hassas ciltler için geliştirilmiş Veet tüy dökücü krem içeriğinde bulunan aloe vera ve e vitaminleri cildi yatıştırmaya yardımcı olur. En kısa tüyleri dahi alır ve ciltte pürüzsüzlük sağlar. Sprey formu sayesinde kolayca uygulamanıza yardımcı olur. Tıraş bıçağına göre daha uzun süre pürüzsüz bir görünüm sağlar. Bacak ve vücut bölgelerinde kullanıma uygundur.  Veet tüy dökücü krem kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Bioder Tüy Dökücü Krem

Normal ciltler için geliştirilmiştir. İstenmeyen tüyleri vücuttan temizler. Bacak, kol koltuk altı ve bikini bölgesi için kullanıma uygundur.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanır?

  • Öncelikle kullanmadan önce talimatları okuyun ve uygulama sırasında paket üzerinde yazılan süreyi aşmayınız.
  • Tüyleri temizlemek istediğiniz bölgeye, kremi kılları tamamen kapatacak şekilde uygulama yapın
  • Kremi cildinizde 3 dakika bekletin. Ardından küçük bir bölgedeki ürünü sıyırıp tüylerin çıkıp çıkmadığını kontrol ediniz.
  • Tüyler döküldüyse kremi cildinizden tamamen sıyırın. Eğer 3 dakika sonrasında sonucu yeterli görmediyseniz 1-2 dakika daha bekleyebilirsiniz.
  • Son olarak cildinizi bol su ile durulayınız. Bu aşamada çok sıcak su kullanmamaya dikkat edin. Buhar ve yüksek sıcaklık cildin kurumasına sebep olabilir.

Tüy dökücü krem erkek, genital bölge tüy dökücü krem ve tüm tüy dökücü krem çeşitlerini incelemek ve  uygun, fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olmak için hemen tıklayın.

 

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç