GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-02-2022 09:11   Güncelleme : 27-02-2022 09:11

Memoli Zengin’le Kick Boks Hakkında Söyleşi

Memoli Zengin’le Kick Boks Hakkında Söyleşi

Mehmet Zengin ismine ilk olarak 2008 yılında aşina olan Türk halkı, birçok meslek alanında elde ettiği başarıları ile günümüzün en popüler genç yetenekleri arasında yer alıyor. Gelen proje tekliflerini en doğru şekilde değerlendirirken kariyer planlaması şimdiden hazır olduğunu söyleyen Zengin, aynı zamanda birincilik madalyasına sahip başarılı bir dövüş sporcusu olarak da spor camiasında tanınıyor.

Memoli Zengin bulunduğu her sektöre değer vermesinden dolayı başarılı bir dövüş sporcusu unvanını sürdürebilmek için kick boks derslerini ihmal etmiyor. Spor teknikleri konusunda profesyonel destek alırken sağlıklı beslenmeyi de elden bırakmaması başarısını perçinliyor.

Beyaz Perdeden Ringlere Uzanan Bir Başarı Öyküsü

Kameralarla arası her zaman iyi olmuş olan Memoli Zengin zaman zaman yaptığı söyleşilerle hayranlarını hakkında bilgilendiriyor. Müzisyenlik ve oyunculuk kariyerindeki birçok projeye imza atmış olmasının yanı sıra 2017 yılındaki Kick boks karşılaşmasında rakibini nakavt etmesi genç yeteneğin daha çok kitle tarafından keşfedilmesini sağlamıştır.

Sporun kendisi için her zaman büyük bir tutku olduğundan bahseden Memoli Zengin, kick boks derslerini almaya devam etmesi ve fit görünümü ile özellikle genç kızlar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Spordaki başarısını ise disiplinli ve azimli bir çalışma performansına borçlu olduğunu düşünüyor.

En Zor Müsabakaların Şampiyonu Memoli Zengin

Yeni neslin başarıları ile örnek alması gereken Mehmet Zengin, kick boks hakkında söyleşi yaparken bu sporun kendisi için önem verdiği bir spor dalı olduğunu belirtiyor. Kaliteli ve düzenli bir yaşam sürmesinde de sporcu kimliğinin etkisini gördüğünü belirtirken, en zor kick boks müsabakaların baş şampiyonu olarak Memoli Zengin adını duymak şaşırtmıyor.

Sadece tek bir alanda olan başarıları değil, oyunculuk, müzisyenlik ve modellik sektörlerinin de genç nesil olarak nabzını tutuyor. Kişiliği ve karizması yurt içinde ve dışınca binlerce hayran kitlesini oluştururken, hayatının merkezinde sayılan sosyal medya hesapları ile özel ve iş yaşamını çok iyi yönetiyor. İlerleyen zamanlarda ringlerde fazlasıyla göreceğimiz MemoliZengin, yeni madalyalar elde etmek için çok çalıştığını ve amacının Türkiye’yi yeniden gururlandırmak olduğunu söylemiştir.

AdminAdmin