GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-03-2022 23:16

BAŞLICA KONTEYNER WC DUŞ AVANTAJLARI

BAŞLICA KONTEYNER WC DUŞ AVANTAJLARI

BAŞLICA KONTEYNER WC DUŞ AVANTAJLARI

BAŞLICA KONTEYNER WC DUŞ AVANTAJLARI

Konteyner wc ürünlerimizin en önemli avantajları portatif ve hızlı bir şekilde kullanılabilir olmasıdır. Mevcut ürünlerimiz içerisinde en az 6 kişinin rahatlıkla ihtiyaçlarının görebileceği şekilde yapıldığından dolayı ayrıca davalarında hazır olarak gelmektedir. 240x600 ve 300x700 olarak imal edilen standart ölçülerde en az 6 adet bölme ile bu hizmeti gerçekleştire bilmekteyiz.

 

Hazır mobil tuvalet ürünlerimizin yapımlarında conteyner ederi kadar fazla bölmeyi ancak 150x550 150x600 gibi ölçülerde anca yakalayabilmek. Bu ölçülerde ürünlerde de yine 5 6 bölmeli olarak üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Konteyner olarak imal edilen hazır wc duş üniteleri tır vasıtasıyla indirmek için de vinç yardımıyla istenilen noktaya pratik bir şekilde yerleştirilmektedir yani sizin yerinize bir kere mevcut inşaatlarda yapıldığı gibi değil hazır olarak gelen bu ürün istediğiniz yerde ya da başka şantiyemizde de rahatlıkla taşıyabilirsiniz

 

HAZIR YAPI TUVALET YAPIMINDA YER ALAN KALEMLER

Hazır mobil tuvalet ürünlerimizin yapımlarında en önemli kalemler arasında demir malzemesi gelmektedir. Ve ne yazık ki bu malzemenin fiyatlandırması da borsaya bağlı olarak anlık olarak işlemektedir. Ülkemizin bu sıkışık zamanda geçtiği piyasa ve dünya piyasasındaki gerileme den etkilendiği aşikardır. Bu nedenledir ki fiyatlandırmalar da da ne yazık ki değişmeler artan oranda ilerlemektedir.

 

Özellikle Doğu Anadolu iç Anadolu Karadeniz bölgelerine özel olarak imal ettiğimiz bütün konteyner tuvalet ünitelerinde nakliye konusu özellikle çok kalem oluşturan detaylı kapsamaktadır. Özellikle tır ve çekici ürünlerin taşınmasındaki bütün akaryakıt kalemleri özellikle etkilemektedir.

 

PORTATİF KONTEYNER WC DUŞ ÜRÜNLERİNDE RENK ÇEŞİTLERİ

Ayrı olarak renklendirme konusuda konteyner wc duş ünitelerinin avantajlar arasında yer almaktadır. İstenilen bütün renkler ile ürünlerimizi yapmaktayız. Özel olarak pimapen kapılar ile de iç bölge kapılarını tek bir dış kapı ile veya istenirse birden fazla kapı ile saç kapı şeklinde ürünlerimizin tasarımına gerçekleştiriyoruz. Bütün ürünlerimizde kullanmış olduğumuz her malzeme bir sınıf TSE malzemeden oluşmaktadır. Türk standartları endüstrisi ne uygun olarak üretilen malzemeleri satın alarak ürünlerimizde kullanıyoruz. Ayrı olarak dış ülkelere Türk Cumhuriyeti Türk ülkelerine de Afrika ya da ürünlerimizi göndere bilmekteyiz.

 

İnsanlar neden hazır konteyner tuvalet duş üniteleri ürünlerini aldığını sorduğumuz zaman ulaştığımız sonuç şu olmaktadır. Tuğla ve beton malzeme ile yaptıkları zaman hem maliyet fazla olmakta hem de oradaki yapıyı taşımamaktadır. Çünkü yıkılması gerekiyor. Ama bu durum konteyner seyyar tuvalet ürünlerinde geçerli değildir. Çünkü konteyner seyyar tuvalet ürünleri rahatlıkla bir yerde kullanıldıktan sonra başka bir bölge için tekrar taşınabilir olduğundan dolayı tercih edilmesinde etkin rol oynamıştır.

 

GÜVENLİK BEKÇİ KULÜBESİ KABİNLERİ YAPIYORUZ

Sadece wc ve duş vermelerinden oluşan ürünler yapmıyoruz. Hangi şekilde güvenlik ekiplerinin izinde içerisinde görev yapabileceği güvenlik konteyner ürünlerinde üretmekteyiz. Bu ürünlerin içerisinde de hem mutfak bölümü hem de yatakhane yemekhane bölümlerini de yine ayrı olarak ekleye bilmekteyiz. Herhangi bir prefabrik tuvalet satın aldığınız zaman su deposunda satın almanız özellikle önemlidir. Bulunduğunuz bölgede içerisinde şebekeden su alma imkanınız olmayabilir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak adına polyester veya plastik su deposu satın alarak ayrıca ürünlerinize rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer bu konu hakkında bilgi almak için aklınıza takılan sorular var ise konteyner tuvalet ürünlerine montajı sırasında bir telefon üzerinden personelimizden de satın almadan önce sorarak bilgi almanız mümkündür.

 

Fabrika gibi tesislerin kuruluşunda hazır mobil taşınabilir portatif konteyner ürünlerimiz sıklıkla tercih edilir. Çünkü kesin kurumu sırasında mevcut iş yapan bütün çalışanların temel ihtiyaçlarını giderme de en iyi yardımcısı olduğundan dolayı yıllardır kanıtlanmıştır. Ürünlerimizin en büyük özelliklerinden bir tanesi de dört mevsim şartlarına uygun olarak üretimlerinin yapılmış olmasıdır. Yaz kış ve kar gibi bütün doğal hava durumlarında ürünlerimizin dayanımları mümkündür.

 

 

 

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç