GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-04-2022 21:48

Tekli Avizelerde Özel Tasarımlar

Tekli Avizelerde Özel Tasarımlar

Tekli Avizelerde Özel Tasarımlar

Tekli Avizelerde Özel Tasarımlar

Avizeler her mekânı güzel ve özel gösteren parçalardır. Eski yıllarda yalnızca özel iç mekânlarda kullanılan avizeler günümüzde her mekânda kullanılıyor. Model ve motifleri değişiklik gösteren bu orijinal parçalar, yaşam alanlarına farklı bir natürellik ekliyor. Özenle seçilmiş cam ve kristalden hazırlanan avizelerde sarkıt kısmında kullanılan eskitme detayları avizeleri çok daha güzel ve alımlı hale getiriyor.

Yaşam alanlarının her bölmesine uyum sağlayan bir avize mutlaka bulunurken çocuk odası avizeleri daha farklı ve albenili oluyor. Kuşlu, kanatlı, spor, sarkıt, eskitmeli ve tekli modelleri ile çocuk odalarını daha estetik ve şık bir duruşa sahip hale getiriyor.

 

Tekli Avizelerde Tasarım Harikası Modeller

 

Aydınlatma sistemleri evlerin görsel kalitesine etki ediyor. Bu nedenle iç mekânlarda avize kullanmak ışığın dağılımına pozitif anlamda yön veriyor. Avizede kullanılan camın kalitesi, ışığın yansıma yönünü bile değiştirebiliyor. Bu nedenle avize alırken kalitesine ve kuul duruşuna önem vermek gerekiyor. Son dönemde hazırlanan tasarım harikası avizelerde renkli camlar, çılgın modeller, eskitmenin tarzı ve çok farklı modeller tercih ediliyor.

En Güzel Duruşa Sahip Tekli Avize Modelleri

Avizelerin her biri muhteşem bir görünüme sahip olarak tasarlanıyor. Tekli avize seçenekleri arasında her odaya uygun seçenekler bulunuyor. Mağaza ve işletmelerde de bu modeller tercih ediliyor. Öne çıkarılmak istenilen ürünün bulunduğu lokasyona bu avizeler çok yakışırken ürün teşhirinde ürün oldukça tarz görünüyor.

 

 

 

 

 

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç