GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-04-2022 22:01

En Yeni Model Bahçe Şemsiyeleri

En Yeni Model Bahçe Şemsiyeleri

En Yeni Model Bahçe Şemsiyeleri

En Yeni Model Bahçe Şemsiyeleri

 

Bahçe ve dış mekânların en güzel alanlarını şemsiye ile kapatılmış alanlar oluşturur. Bu alanlarda oturup temiz hava almak ve doğanın keyfini çıkarmak mümkün olacaktır. Kaliteli bahçe şemsiyesi tasarımlarında kullanım kolaylığının yanı sıra ergonomik bir tasarım da mümkündür. Rüzgârın yönüne uygun olarak hareket eden şemsiye üst mekanizması, şemsiyenin devrilmeye karşı da emniyetli olmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda güneşten korunmayı sağlayan şemsiye kumaşı ısıyı geri itecek bir konfora da sahip olmaktadır.

 

Bahçe Şemsiyeleri İle Güneşten Korunmak

 

Bahçe şemsiyeleri eski yıllardan beridir kullanılan bir malzemeyi oluşturuyor. Günümüzde çok daha gelişmiş seçeneklere sahip olan bahçe şemsiyelerinde yandan tutacaklı, ortadan tutacaklı, kare, yuvarlak, hareketli mekanizmalı gibi modeller tercih ediliyor. Kolay açılma ve kapanma sistemiyle kullanılan şemsiyelerde çelik tellerin sağlam yapısı, şemsiyelerin yıllarca sorunsuz kullanılmasını sağlıyor.  Şemsiyelerin renk ve diğer özellikleri de bahçe, balkon, teras gibi alanlarda kullanımı bakımından da uygunluk sağlıyor.

Plaj Şemsiyeleriyle Güneşin Etkilerinden Korunma

Güneşin etkilerinin oldukça yoğun olduğu deniz kenarlarında plaj şemsiyesi kullanımı ortaya çıkıyor. Bu şemsiyelerin kaliteli oluşu ise kullanışlı olması ile ortaya çıkıyor. Plaj şemsiyelerindeki mekanizmanın sağlamlığı, yer zemini dayanağı ve dayanıklı çelik teller, rüzgârın etkisiyle devrilmesine de engel oluyor. Plaj şemsiyelerinin büyüklüğü de sahilde ve havuz kenarlarındaki gölgelik açısından önem taşıyor. Plaj şemsiyesi satın alırken bu detaylara özen göstermek gerekiyor.

 

 

 

 

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç