GÜNDEM
Giriş Tarihi : 07-04-2022 00:40

Doğal Taş Tespih Çeşitleri

Doğal Taş Tespih Çeşitleri

Doğal Taş Tespih Çeşitleri

Doğal Taş Tespih Çeşitleri

Erkeklerin ellerinde taşıdıkları aksesuarları arasındaki tespihler doğal taş ile birleştiğinden beri daha faydalı ve etkileyici bir hal almıştır. Erkeklerin kişilik özelliklerine göre en uygun doğal taşlar seçilerek tasarlanan tespihler, cesaret, özgüven ve bereket gibi birçok konuda fayda sağlıyor.

Tespih yapımında tercih edilen değerli malzemeler arasında andız ağacı, deve kemiği ve bufalo boynuzu gibi pek çok seçenek bulunuyor. Zultanit ve mat oniks doğaltaş ile tasarlanan tespihler hem şık hem de yararlı bir aksesuara sahip olmayı sağlıyor. Elde taşındığı süre boyuna pozitif enerji yüklemesi yapan oniks taşları, enerjisi düşük kişilerin daha dinamik olmalarına katkı sağlar.

En Etkili Tespih Taşı Hangisidir?

Sıradan bir tespih taşımaktan sıkılanlar hem görünüm hem de sağladığı faydalar nedeniyle doğal taştan yapılmış tespihleri tercih ediyor. Kehribar taşı tespih kullanımında en çok tercih edilen ve etkileri bilinen bir taştır. Süt beyazı ve kahverengi gibi göz alıcı renklerin şık bir erkek aksesuarı ile birleşmesi pozitif olmaya ihtiyaç duyanları etkisi altına alıyor. Geçmişi kırk milyon yıl öncesine dayanan kehribar taşını dizi doğaltaş alımı yaparak da çok dayıda yapabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Hobi amaçlı tasarlaması oldukça keyifli olan tespihleri faydası yüksek taşlarla daha da verimli hale getirmek mümkündür. Çeşitli temizleme yöntemleri ile enerjisi yükselen tespihler gün boyunca ideal enerjide kalmanıza yardımcı olur. 

 

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç