GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-04-2022 01:10

Hangi Coin Para Kazandırır?

Hangi Coin Para Kazandırır?

Hangi Coin Para Kazandırır?

Hangi Coin Para Kazandırır?

Kripto paralar 2018 yılıyla hayatımızda aktif olarak faaliyet göstermiş 2020 yılında varlık fonunu ciddi oranda güçlendirmiş dijital tokenler olarak bilinmektedir. Kripto para haberleri kapsamında her geçen gün yeni haberler gündeme geliyor. Hangi coin para kazandırır? Konusu da son günlerde yatırımcılar tarafından sıklıkla merak edilen ve sorulan konular arasında yer alıyor?

BTC kripto para dünyasında en çok kazandıran ve çok güvenilen kripto para birimi olarak bilinmektedir. Fakat son günlerde yaşanan olumsuz gelişmeler BTC’nin prestijini sarsmıştır. Metaverse evreninin gelişmesiyle beraber Mana coin ciddi oranda varlık fonunu arttırmıştır. Mana yatırımcılarına sadece 1 aylık zaman diliminde %25 ile %29,5 oranın sermaye kazandırmıştır.

Shiba’nın Gücü!

Binance Futures( Vadeli işlemler) komisyon indirim kodu sayesinde altcoinler alabilir ve bunları ayrıcalıklı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Shiba coin son günlerde oldukça fazla adından söz et tiren bir kripto para birimi olarak biliniyor. Altcoinler arasında güneş gibi parlayan Shiba piyasaya girdiği ilk gün yatırımcılarına %35 oranında sermaye kazandırmıştır.

Böylelikle yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Shiba günümüzde en çok tercih edilen altcoinler arasında yerini almayı başarmış durumdadır. Shiba uzun vadeli yatırımcılarına gelecek sunan sermayeli bir kripto para birimi olarak bilinmektedir. Gelecek 1,5 sene ile 2,5 senelik zaman dilimi içinde piyasadaki varlık fonunu 20.000 dolar bandına yaklaştırması bekleniyor. Böylelikle ciddi oranda bir sermaye gelirini yatırımcılarına sağlayacağı bilinen bir gerçektir.

Altcoinler Yükseliyor!

Binance indirim kodu sayesinde kripto para işlemlerinizi komisyonsuz bir şekilde yönetebilmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Altcoinler son günlerde ABD tarafından yapılan olumlu gelişmeler ışığında yükselişe geçmiştir. BTC’nin hızla değer kaybetmesiyle beraber günümüzde altcoin sermayesine olan yönelim artmış durumdadır. En çok kazandıran altcoinler günümüzde ETH, Tezos, Mana, Axie, Shiba olarak biliniyor.

Bu altcoinlerin günümüzde gelişimi her geçen gün daha fazla artıyor. El Salvador’un BTC’yi resmi kripto para ilan etmesi BTC’nin piyasalarda çalkantılar yaşamasına vesile oldu. BTC’nin prestij kaybı yaşaması altcoinlerin değerine değer katmıştır. BTC’ye olan güvenin sallanmasıyla beraber altcoinler sektörde önem kazanmış ve ilgi odağı haline gelmişlerdir.

 

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç