GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-04-2022 19:14

İş elbiseleri özel üretimi için Giviu İş Elbiseleri!

İş elbiseleri özel üretimi için Giviu İş Elbiseleri!

İş elbiseleri özel üretimi için Giviu İş Elbiseleri!

İş elbiseleri özel üretimi için Giviu İş Elbiseleri!

 

Giviu İş Elbiseleri markasının sektöre girmesi ile birlikte bu sektörde Öncü birçok uygulama başlatılmıştır. Özellikle iş elbiseleri alanında markaya özel tasarım üretim yapılması konusunda sektöre öncülük eden Giviu Markası bu hizmeti sayesinde ülkemizin en büyük markaları ile iş birliği içerisine girebilmeyi başarmıştır. Böylelikle marka kurulduktan Kısa bir süre içerisinde sektön en çok bilinen ve tercih edilen iş elbiseleri markalarından birisi haline gelmiştir.

Sizlerde firmanız ve markanız için marka derinize yakışacak bir kalitede ve farklılıkta özel üretim iş elbiseleri ihtiyacı duyuyorsanız Giviu İş Elbiseleri firmasının sağlamış olduğu hizmet içeriklerini inceleyebilirsiniz. Üretilen tüm ürünleri detaylı olarak inceleyebilmek için https://www.giviu.com.tr/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Özel üretim mont modelleri

Giviu İş Elbiseleri atölyelerinde üretilen ve hemen hemen her sektörde farklı birçok departmanda kullanılan özel üretim mont modelleri ülkemizin en önemli markaları ile birlikte tüm dünyaya satışa sunulmaktadır. İsviçre ve Almanyaya polar mont ihracatı yapan marka bünyesinde farklı kumaşların kullanıldığı kaliteli ürünler tasarlanmaktadır.

Özel üretim mont modelleri denildiğinde en çok tercih edilen iki modelin başında polar mont ve softshell mont modelleri gelmektedir. Üretim alanında, de depolarda, satış alanlarında ve Lojistik ağlarında kullanılmak üzere geniş bir ürün çeşitliliğine ulaşabilmek istiyorsanız Giviu İş Elbiseleri ile iletişim kurabilirsiniz. Tüm ürünler size özel olarak hazırlanmaktadır.

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç