GÜNDEM
Giriş Tarihi : 07-05-2022 21:38

Trabzonspor Puan Rekoru Kırdı

Trabzonspor Puan Rekoru Kırdı

Trabzonspor Puan Rekoru Kırdı

Şampiyon Trabzonspor rekor üzerine rekor kırmaya devam ediyor. En çok puan farkı rekoru kıran bordo mavililerin şansı sürüyor. Karadeniz ekibi en çok puan farkıyla şampiyonluk rekoru şansı da devam ediyor. Ligde destan yazan takım en çok puan farkı rekorunu da kırarak bir ilke imza atmayı başardı. Ligin bitmesine 3 hafta kalırken Trabzonspor yeni bir rekora daha koşuyor.

Şampiyon Yeni Bir Rekora Koşuyor

Ligin bitmesine toplamda 3 hafta kalırken Trabzonspor aradaki puan farkını tam anlamıyla ikiye katladı. Bu sayede şampiyonlukta da yeni bir rekor kırılacak. Toplamda 9 puanlık fark yakalayan Karadeniz ekibi 12 puanlık rekorun tam üç puan gerisinde devam ediyor. İki farklı konuda rekor kırmaya hazırlanan Karadeniz devi bu detayla da dikkat çekmeyi başarıyor. 12 puanlık fark ise deyimi yerinde ise tarihe geçecek gibi görünüyor. youwin giriş    

Trabzonspor Açık Ara Farkla Önde Gidiyor

Süper toto süper ligde Karadeniz fırtınası esiyor. En çok puan farkı ile şampiyonluğunu ilan eden bordo mavili ekip 12 puan farkla birlikte açık ara önde gidiyor. Ligin bitmesine tam 3 hafta kalırken dokuz puanlık farkta devam ediyor. Tarihe adını yazmaya hazırlanan takımda yaşanan bu gelişme ile birlikte en çok puan farkına da sahip olunacak. Yaşanan bu sıcak gelişme ise spor manşetlerinde yerini almayı başardı.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç