GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-05-2022 17:20

Boya Sökücü Jel

Boya Sökücü Jel

Boya Sökücü Jel

Boya sökücü jel, genellikle inşaat sektöründe boyanmış bir malzemenin üzerindeki katmanı çıkarabilmek için tercih edilen bir üründür. Boya sökücü jel aynı zamanda çeşitli metallerde kullanılabilir. Genellikle metallerde kullanılan bu ürün korozyon ya da pas üretmez. Yumuşak bir fırça ile kalın bir katman halinde sürülmesi yeterlidir.

solvent bazlı ve kuvvetli bir boya sökücü olarak adlandırılan boya sökücü jel çeşitleri, bir tür boya olarak da düşünülebilir. Aynı zamanda ahşap, demir ve plastik gibi ürünlerin üzerindeki boyalarında temizlenmesine olanak tanır.

Boya Sökücü Jel Kullanım Şekli Nasıl Olmalıdır?

Sürüldükten ortalama olarak 30 dakikada boyanın çıkarılabilmesi için bir ıspatula yardımıyla kazıma işlemi yapılabilir. Kazıma işlemlerini kolaylaşması adına bu ürünlerin minimum sürüldükten 30 dakika sonra bol su ile temizlenmesi gerekir.

Temizlenen yerin tekrardan boyanması durumu söz konusu ise mutlaka selülozik tiner ile silinmesi gerekmektedir. Bu durumda boya daha kalıcı olacaktır. Boya sökücü jel ürünlerine ulaşabilmek ve satın almak için https://www.sanayiden.com/jel-boya-sokucu internet adresinde tıklayabilirsiniz.

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç