GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-06-2022 20:32   Güncelleme : 24-06-2022 11:21

ERKEKLERİN KURUMSAL HAYATTA GİYEBİLECEĞİ PANTOLON MODELLERİ

ERKEKLERİN KURUMSAL HAYATTA GİYEBİLECEĞİ PANTOLON MODELLERİ

ERKEKLERİN KURUMSAL HAYATTA GİYEBİLECEĞİ PANTOLON MODELLERİ

Merhaba! Bugün sizlere erkeklerin kurumsal hayatta nasıl pantolon seçmesi gerektiğinden bahsedeceğim. Merak etmeyin beden olarak değil kumaş olarak bahsedeceğim. Eğer kararsızsanız bahsettiğim pantolonlardan biri kesinlikle aradığınız olacak.

 

Erkek pantolon modelleri çok fazla çeşitliliğe sahip bir kategoridir. Kafanızın karışması doğal fakat bir çözüm bulmanız gerekmektedir. Sizlere bu konuda yardımcı olmak isterim gelin size bu kumaşlardan bahsedeyim. Bu bahsettiğim kumaşlardan birini neye göre seçeceğiniz tamamen sizin stilinize kalmış bir konu.

   

Kurumsal Hayatta Rahatlığın Stilize Edilmiş Hali; Flanel

Erkek pantolon modelleri içerisinden flanel herkesin giyip ismini bilmediği pantolondur.

Rahat olduğu kadar sağlamdır. Cilde nefes alma imkânı sunar. Sizi gergin iş ortamında rahatlatacak kumaştır. Kullanımı rahattır. Flanel kumaş genel olarak yünlü iplikten dokunan bir kumaş türüdür. Yün, pamuk veya sentetik iplik ya da bunların birleşiminden de yapılmaktadır. Genel olarak bakıldığında spor gündelik giyime uygun bir kumaştır. Rahatlığınıza düşkünseniz tam size göre olan kumaş pantolondur. Erkek spor ceket ile kombinler yapabilirsiniz.

 

Kurumsal Hayatta Her zaman Giyebileceğiniz Pantolon; Kot

Erkek pantolon modelleri içerisinden herkesin dolabında olan pantolon kot yağmur, çamur; yaz, kış demeden kullanabileceğiniz bir pantolondur.

 

Günlük hayatımızda vazgeçilmeyen bir pantolon türüdür. Diğer adı da Jeansdir. Günlük hayat gibi kurumsal hayatta da tercih edilen bir pantolondur. Kot pantolonun üretildiği kumaşa denim denilmektedir. Pamuk ipliğinden dokunan veya çoğunluğu pamuktan oluşur. Bu pantolon uzun süreli kullanılabilir.

 

Kurumsal Hayatta Kullanışlı ve Rahatlığın Adı; Kanvas

Erkek pantolon içerisinden kullanışlı ve rahat bir pantolon olan kanvas.                

Kanvas kumaşı pamuk olmasından dolayı hem yaz hem kış aylarında kullanılmaktadır. Çok hafif olması sizin için çok büyük bir avantaj olacaktır. Kanvas kumaş sağlam olması sebebiyle uzun süre kullanabileceğiniz bir kumaş pantolondur. Ön ve arka yüzü aynıdır.

 

Kurumsal Hayatta Göze Hitap Eden Kumaş; Kadife

Erkek pantolon modelleri içerisinden şık duruşu ile genellikle dış görünüşüne özen gösterenlerin seçtiği bir pantolon olan kadife.

 

Eğer sizde her şeyden çok şıklığa özen gösteren birisi iseniz bu tam size göre bir kumaş olacaktır. Genellikle kadın giyim sektöründe kullanılan kadife estetik duruşu ile erkeklere de çok yakışmaktadır. Havlı yani tüylü dokuma olarak bilinen, çift taraflı olarak özel tezgâhlarda üretilir. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus bu kumaş pantolonun tüylü ve hassas yüzeye sahip olması nedeniyle vücudu sıcak tutması yani yazın giymenizi önermem.

 

Kurumsal Hayatta Serinliğin Vazgeçilmezi; Keten

Erkek pantolon modelleri içerisinden yaz ayları için tercih edilen pantolon keten.

Kurumsal hayatta yaz vakitlerinde uzun mesailerde sizi serin tutar. Bu pantolonu leke tutmaz olması ve geniş gözeneklere sahip olması nedeniyle genellikle yaz aylarında kullanın. Keten sizi serin tutacaktır. Uzun ömürlü olması keteni daha da ön planı çıkarıyor. Böcekleri uzak tutar diğer malzemeler kullanılmayınca böcekleri çekerken ketende bu söz konusu dahi değildir.

 

Yukarıda bahsettiğim kumaşların özelliğine bakarak kurumsal hayatta nasıl bir pantolon giymeniz gerektiğine karar verebilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi almak için sizleri ysfgiyim.com adresine bekliyoruz.

Hande erol sağdıçHande erol sağdıç