SPOR
Giriş Tarihi : 11-07-2019 21:13   Güncelleme : 11-07-2019 21:13

Lenovo Güvenilir servis hizmetleri

Günümüzde gün geçmiyor ki yeni bir elektronik cihaz piyasaya sürülmesin. Elektronik cihazların sayısı, modeli ve markası arttıkça bu cihazlar i.in gerekli olan servis hizmetlerine de ihtiyaç giderek artıyor.

Lenovo Güvenilir servis hizmetleri

 

Günümüzde gün geçmiyor ki yeni bir elektronik cihaz piyasaya sürülmesin. Elektronik cihazların sayısı, modeli ve markası arttıkça bu cihazlar i.in gerekli olan servis hizmetlerine de ihtiyaç giderek artıyor. 1984 yılında bilişim teknolojileri şirketi olarak kurulan Lenovo markası her geçen gün büyüyerek bugün telefondan tablete, masa üstü bilgisayardan diz üstü bilgisayara kadar pek çok elektronik cihaz üretmektedir. Ülkemizde azımsanmayacak kadar çok olan müşteri potansiyeli de düşünülürse Lenovo servis hizmetleri muhakkak olması gerekir. Firmamız Lenovo servis hizmetlerini veren köklü bir kuruluştur. Firmamızda Lenovo marka ürünlerin yedek parça değişim işlemleri, bakım işlemleri ve onarım işlemleri yapılır. Firmamız güvenilir servis hizmeti verir.

Servis hizmetleri neleri kapsar?

Lenovo markası oldukça geniş bir ürün kataloğuna sahiptir. Firmamız Lenovo yetkili servis olup Lenovo markasına ait her türlü cihazın bakım ve onarım işlemlerini yapar. Firmamızda servis hizmetleri kapsamında arızalanan cihazların onarımı yapılır. Ürünlerin periyodik kontrolleri yapılır. Arıza açan parçanın değişmesi gerekiyorsa orjinal yedek parça ile değişim yapılır. Firmamızda garantili ürünlerin ve garantisi biten ürünlerin her türlü tamir işleri özenle yapılır. Bu hizmeti veren personellerimiz teknik donanımı olan saha tecrübeli personellerdir.

Yedek Parça Hizmetleri

Firmamız Lenovo laptop servis hizmetleri kapsamında arıza açan parçanın değişimi işlemlerini de yapar. Bu doğrultuda önce müşteriye arıza hakkında bilgi verilir. Akabinde orjinal yedek parça kullanılır. Firmamızda değişim olan parça hakkında detaylı rapor hazırlanır ve cihaz müşteriye raporu ile birlikte gönderilir. Firmamızın geniş bir yedek parça stoku vardır. Bu nedenle arızalanan cihazlarınızı güven içinde bize teslim edebilirsiniz. Ürünlerinizin ilk günkü gibi sağlam ve kaliteli olmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.

Servis Hizmetleri Ücretleri Nasıldır?

Servis hizmetleri eğer cihazın garantisi devam ediyorsa hangi işlem yapılırsa yapılsın ücretsiz olur. Ancak cihazın garantisi bitmiş ise arızaya ya da değişen parçaya göre fiyat değişir. Bunun içinde yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir. Firmamız piyasanın en uygun ve güvenilir fiyatlarını verir. Firmamızda yapılan her işlem kayıt altına alınır.