Malatya Haber - Malatya Guncel Haber
HV
30 KASIM Perşembe 11:24

İstanbul Babaoğul Hurdacı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-10-2022 15:03
İstanbul Babaoğul Hurdacı

İstanbul Babaoğul Hurdacı

 

Çelik sökümü özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde bina ve dönüşüm projelerinin fazla yapıldığı alanlarda sıklıkla gerçekleştirilen bir faaliyet olmaktadır. Çelik çatı sökümü başta olmak üzere çelik sökümü ve fabrika sökümü ve çelik bina sökümü gibi işlemler bu işin temelini oluşturmakta çelik sökümü işleri Babaoğul Hurdacı firması tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

 

 Çelik konstrüksiyon sökümü günümüzde en çok ihtiyaç duyulan alanlardan olmaktadır. Eskimiş yapıların ve kullanım ömrünü doldurmuş olan binaların ve fabrikaların çelik konstrüksiyon sökümü Babaoğul hurdaci firması tarafından yapılabilmektedir.

 

 İstanbul Yıkım İşleri

 

 Babaoğul Hurdacı firması İstanbul ve çevre illerde bina, ofis yıkım işlemlerini gerçekleştirir. Hurda karşılığı bina yıkımı, çelik sökümü gibi tüm hizmetler sunulmaktadır. Tüm hurdaci işleri can ve mal güvenliği ön planda tutularak yerine getirmekte ve güvenli hizmet sunulmaktadır. Zamanla yıpranan çatı makası da hurda konumuna ulaşmaktadır. Eğim ile mevcut olan ağırlığı taşıyan bu sistem zamanla yıprandığı için hurda olur ve Babaoğul Hurdacı firması tarafından alım satımı yapılmaktadır. Daha birçok hizmetler kalite ve güven doğrultusunda sunulmaktadır.

 

AdminAdmin

betturkeygiris.org- tipobet365- 1xbet- - casino siteleri