Malatya Haber - Malatya Guncel Haber
HV
30 KASIM Perşembe 09:44

Yeni Sosyal Tesis ve Tenis Kortu İnşaatı Başladı

Geniş hizmet yelpazesi ile toplumun tüm kesimlerine hitap eden proje ve çalışmaları hayata geçiren, il genelinde dev yatırımlarla kentimizi geleceğe taşıyan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı’da önemli bir eksikliği giderecek olan Kapaklı Sosyal Tesis ve Tenis Kortu projesinin yapımına başladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-10-2023 15:56   Güncelleme : 04-10-2023 15:56
Yeni Sosyal Tesis ve Tenis Kortu İnşaatı Başladı

Toplam inşaat alanı 1.062 metrekare olan Kapaklı Sosyal Tesis ve Tenis Kortu 138 metrekare inşaat taban alanına sahip. Zemin artı 1 normal kattan oluşacak ve sosyal ve sportif hayata renk katacak olan Kapaklı Sosyal Tesis ve Tenis Kortu projesinde Açık ve Kapalı Tenis Kortu, Sosyal Tesis, Kafeterya, Soyunma Odaları ve Antrenör Odaları yer alıyor.

BAŞKAN ALBAYRAK: “SOSYAL TESİS VE TENİS KORTU PROJEMİZ KAPAKLI’DA ÖNEMLİ BİR EKSİKLİĞİ GİDERECEK”

Sosyal Tesis ve Tenis Kortu projesinin Kapaklı’da sosyal ve sportif hayata canlılık kazandıracağını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde proje ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Her gün bir ilçemizde ya temel atıyoruz ya da açılış yapıyoruz. Tekirdağ için durmaksızın çalışıyoruz. Bu kapsamda, Kapaklı ilçemizde önemli bir açığı kapatacak ve vatandaşlarımızın sosyal ve sportif hayatına canlılık getirecek olan Sosyal Tesis ve tenis kortu projemizin inşaatına başladık. Yaklaşık 18.5 Milyon TL yatırım maliyetine sahip tesisimiz şimdiden Kapaklı’mıza hayırlı olsun” dedi.

AdminAdmin

betturkeygiris.org- tipobet365- 1xbet- - casino siteleri